Zamknij
REKLAMA

Stracili prawo jazdy za szybką jazdę

21:33, 23.11.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci drogówki wyeliminowali z ruchu kolejnych dwóch kierowców, którzy z dużą prędkością jechali ulicami Sopotu. Zmierzona prędkość jadącego autem sopocianina dała wynik 117 km/h w miejscu, gdzie ograniczenie wynosiło do 30 km/h. Drugi z kierowców przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h.

Po godzinie 14:00 na ul. 23-marca policjanci zmierzyli prędkość alfa romeo, którym kierował mieszkaniec Sopotu i ustalili, że jedzie on z prędkością 117 km/h. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę. W dalszych godzinach jazdę udaremniono gdańszczaninowi po tym, jak jechał on Aleją Niepodległości z prędkością 105 km/h. Policjanci ukarali kierowców mandatami i 10 punktami karnymi oraz zatrzymali im na 3 miesiące prawa jazdy.

Policjanci interweniowali również wobec 38 innych kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Wobec sprawców stosowali mandaty albo wnioski o ukaranie do sądu. Ponadto zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który kierował pojazdem w 3-miesięcznym okresie zatrzymania prawa jazdy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA