Zamknij
REKLAMA

Policjanci szukają 20-letniego Michała

12:33, 02.02.2021 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Gdańska szukają 20-letniego Michała Tomaszewskiego. Mężczyzna wczoraj około godziny 16:00 był po raz ostatni widziany przez rodzinę. Mężczyzna wyszedł z miejsca swojego pobytu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną i przyjaciółmi. Michał Tomaszewski wyszedł z miejsca swojego zamieszkania przy ul. Węsierskiej w Gdańsku, pozostawił w mieszkaniu wszystkie rzeczy osobiste.

Komendant komisariatu w Gdańsku Osowej wszczął alarm dla policjantów, którzy szukają Michała. Sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje. Policjanci sprawdzają miejsca, w których może przebywać mężczyzna, sprawdzane są szpitale, przychodnie, parki, skwery, przystanki komunikacji miejskiej. Przekazano informację o zaginionym do korporacji taksówkarskich i ZTM.

Zaginiony ubrany był  w czarne spodnie, czarne buty New Balance, skóropodobną czarną kurtka z kapturem, czarna bluza H&M. Ma 186 cm wzrostu, waży ok. 100 kg, ma włosy w kolorze ciemnego blondu do ucha, z tyłu wygolone i przygarbioną posturę.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, kontakt z komisariatem policji pod nr tel. dyżurnego: 47 741-11-22 lub pod numerem alarmowym 112.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Karol Karol

0 0

To takie zabawne ? 10:04, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%