Zamknij
REKLAMA

Nie dostosował prędkości, dostał mandat

16:04, 12.01.2022 | .
Skomentuj fot. KPP Wejherowo
REKLAMA

Policjanci otrzymali wezwanie dotyczące kolizji drogowej, do której doszło w jednej z miejscowości gminy. Funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

Wczoraj przed godziną 19:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie od 25-letniego kierowcy nissana, z informacją, z której wynikało, że wjechał on w dziury na drodze, a następnie uderzył w drzewo. Policjanci po przyjeździe na zgłoszenie, zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz ustalili okoliczności, z których wynika, że kierujący nissanem 25-latek w skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w skutek siły tego uderzenia zjechał na pobocze i zatrzymał się na skarpie. Policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny samochodu z uwagi na uszkodzenia oraz ukarali kierowcę mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

Policjanci przypominają i apelują o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze. Oraz o tym, że każdy kierowca ma obowiązek dostosować się do warunków drogowych, a przede wszystkim do ograniczeń prędkości.

Źródło: KPP Wejherowo

fot. KPP Wejherowo

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%