Sprzątaczka

Miejsce pracy: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych we wspólnotach mieszkaniowych na terenie Wejherowa, Bolszewa. Praca 4 dni w tygodniu po 4h.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 24.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: chęci do pracy, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Błysk - Piotr Rożyński
    Adres: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 784-195-779
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą telefoniczny.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót systemem zleconym i gospodarczym; - udzielanie informacji wykonawcom robót; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań; - przestrzeganie reżimów technologicznym i projektówych -udzielanie informacji wykonawcom robót - opracowywanie dokumentacji przetargowej
    StPr/23/0144
    wynagrodzenie od od 3 850 PLN

    - terminowe usuwanie zgłoszonych usterek i uszkodzeń w obiektach budowlanych, urządzeniach i instalacjach - wykonywanie konserwacji sposobem gospodarczym, w tym uzupełnienie wymiana i naprawa instalacji, oświetlenia, osprzętu elektrycznego, tablic rozdzielczych, konserwacja instalacji elektrycznej i odgromowej - przeprowadzanie bieżących, okresowych przeglądów stanu urządzeń technicznych oraz instalacji.
    StPr/23/0145
    wynagrodzenie od od 3 570 PLN

    Wykonywanie masaży tajskich,balijskich, leczniczych,relaksacyjnych, refleksologii,dbanie o porządek na stanowisku pracy. Praca jednozmianowa w godz. 12-20.
    StPr/23/0150
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN

    StPr/23/0151

    - przyjmowanie i wydawanie sprzętu łączności - terminowe przekazywanie do legalizacji sprzętu pomiarowego i kontrolnego - prawidłowe i na bieżąco prowadzenie ewidencji magazynowej - prawidłowe rozmieszczenie sprzętu łączności zgodnie z przepisami o gospodarce magazynowej
    StPr/23/0128
    wynagrodzenie od od 3 510 PLN

    - terminowe wykonywanie zadań dot. dokumentacji - udział w opracowaniu rocznego planu rzeczowo-finansowego infrastruktury lotniskowej; - prowadzenie wykazów ewidencji infrastruktury lotniskowej - znajomość i przestrzeganie aktów prawnych w zakresie gospodarki nieruchomościami
    StPr/23/0129

    - przeprowadzanie inwentaryzacji metodą spisu z natury - prowadzenie dokumentacji - sporządzanie sprawozdań - terminowe przekazywanie do odpowiednich służb sprawdzonych dokumentów
    StPr/23/0130

    Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz: • prowadzenie grupy przedszkolnej, • współpraca z rodzicami, • realizowanie programu pracy przedszkola, • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, • organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej
    StPr/23/0134
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    W zakresie obowiązków instalatora / montera jest , sumienna praca , samodzielne wykonywanie instalacji wodnych , kanalizacyjnych oraz systemów techniki grzewczej. Przy osobach ubiegających się o stanowisko prowadzących robót niezbędna jest umiejętność obsługi komputera w zakresie dobrym jak i programów takich jak Excel , Word , Norma.
    StPr/23/0135
    wynagrodzenie od od 6 800 PLN

    Naprawa samochodów osobowych, naprawa silników oraz samochodowych instalacji elektrycznych.
    StPr/23/0141
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN