Stolarz

Miejsce pracy: Budowlanych 7, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie i montaż stelaży do mebli tapicerowanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: staż pracy min. 2 lata
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CRISTAP Iwona Musiał
    Adres: Budowlanych 7, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 793-307-800
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, kontakt telefoniczny w godz. 8-16
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8-16
    Praca zgodnie ze stanowiskiem. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Praca w terenie, powiat wejherowski.
    StPr/19/2593
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Praca zgodnie ze stanowiskiem. Praca wg grafiku w godz. 8-19. Mozliwość pracy na niepełny etat.
    StPr/19/2578

    Kompletowaniei archiwizowanie dokumentów, odbieranie i wysyłanie maili, pomoc w przygotowywaniu dokumentów księgowych i kadrowych. Mogą aplikować osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
    StPr/19/2582

    Rozbiórka uszkodzonych nawierzchni, pomoc w układaniu nowych nawierzchni, pomoc w obsłudze maszyn brukarskich, porządkowanie miejsca pracy. Pracodawca zapewnia dowóz: Wejherowo - miejsce pracy.
    StPr/19/2585
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

    Rozbiórka uszkodzonych nawierzchni, układanie nowych nawierzchni i ich przycinanie za pomocą specjalnych narzędzi, , obsługa maszyn brukarskich, porządkowanie miejsca pracy. Pracodawca zapewnia dowóz:
    StPr/19/2586
    wynagrodzenie od 4 000 - 6 500 PLN

    Praca przy dociepleniach, elewacje. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
    StPr/19/2569

    Prace brukarskie. Miejsce pracy Wejherowo ul. Tartaczna 28 oraz budowy w obrębie max 50 km.
    StPr/19/2571
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Dowóz i rozładunek materiałów budowlanych na plac budowy.
    StPr/19/2572

    Prace ziemne. Miejsce pracy Wejherowo ul. Tartaczna 28 oraz budowy w obrębie max 50 km.
    StPr/19/2573

    - ewidencjonowanie i inwentaryzowanie zasobu Muzeum (muzealnego, bibliotecznego); - skanowanie i kopiowanie zasobu Muzeum; - prowadzenie prac badawczych i kwerend; - tworzenie i publikowanie prac nauk
    StPr/19/2577
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN