Elektromechanik urządzeń chłodniczych

Miejsce pracy: Gulgowskiego 7 A, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Montaż urządzeń i instalacji chłodniczej. Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zatrudnienie grudzień 2019/ styczeń 2020 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.12.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KRAREM ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY D. ROMAN KRAUSE
      Adres: Gulgowskiego 7 A, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 602-350-440
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Odśnieżanie chodników na wspólnotach mieskzaniowych. Praca na terenie Wejherowa i Bolszewa.
      StPr/19/2706
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Strzec i zdecydowanie bronić powierzonych osób, terenów, obiektów, urządzeń i mienia wojskowego, wypełnianie dokumentacji normującej tok pełnienia służby, przestrzeganie harmonograu pracy, utrzymywani
      StPr/19/2693
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Weryfikacja różnic inwentaryzacyjnych, przeprowadzanie inwentaryzacji metodą spisu z natury.
      StPr/19/2694

      Przyjmowanie , zwrot prasy, towarów pozaprasowych, obsługa kasy fiskalnej, lottomatu, sprzedaż artykułów. Praca na trzy zmiany: 8-12,15-18,18-21.
      StPr/19/2700
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Naprawy i montaż instalacji elektrycznych, elektromontaż.
      StPr/19/2681
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prace ziemne na budowie
      StPr/19.1348
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Dowóz materiałów na place budowy
      StPr/19.1349

      Prace brukarskie
      StPr/19.1350

      Praca na podstawie prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych, prowadzenie KPR, obsługa programu Płatnik. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależn
      StPr/19/2669
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      Opieka pielęgnacyjna, usługi w gospodarstwie domowym, usługi opiekuńcze. Pracodawca na początek proponuje umowę zlecenie, a w dalszej kolejności umowę o pracę. Wynagrodzenie w całości do uzgodnienia w
      StPr/19/2658
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN