Animator

Miejsce pracy: 12 Marca 213/3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Szukamy osób do prowadzenia warsztatów rękodzielniczych (motanie zwierzątek z siana, wyplatanie serc z wikliny, szycie przytulanek tępymi igłami, malowanie drewnianych zabawek, robienie doświadczeń np
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • dobry kontakt z dziećmi
    • efektywna współpraca w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : manualne zdolności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Kampus Eureka
      Adres: Leśna 19, 42-310 Żarki, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Dagmara Muszyńska
      Numer telefonu: 731926776
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Prowadzenie zajęć lekcyjnych z młodzieżą. Nauczany przedmiot- przedmoity zawodowe informatyczne w zakresie programowania. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy. Moga aplikować osoby z orzeczonym sto
      StPr/20/0380
      wynagrodzenie od 1 300 - 2 250 PLN

      Praca magazynowa, przyjmowanie i odbieranie paczek, wystawianie listów przewozowych, nadawanie paczek firmom spedycyjnym.
      StPr/20/0296
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Rozmowa z potencjalnym klientem, sprzedaż stolarki okiennej i drzwiowej, wysyłanie zamówień, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, obsługa komputera, odbieranie e-maili, telefonów.
      StPr/20/0302

      Organizacja pracy biuro, przyjmowanie telefonów, prowadzenie poczty koordynacja przepływu dokumentów, dbałośc o prestiż firmy, odbieranie i wysyłanie wiadomości e-mail, terminowe rozliczanie się z zad
      StPr/20/0303

      Bieżąca obsługa biura pod względem administracyjnym, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie narad, konferencji, spotkań pod względem obsługi technicznej, prowadzenie rejestru pism przychodzących
      StPr/20/0306

      Obsługa klientów, ekspozycja towarów.
      StPr/20/0307

      Przyjmowanie , zwrot prasy, towarów pozaprasowych, obsługa kasy fiskalnej, lottomatu, sprzedaż artykułów. Praca na trzy zmiany: 8-12,15-18,18-21.
      StPr/20/0276
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Obsluga sprzętu kosmetycznego, manicure, pedicure, masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne.
      StPr/20/0277
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Nauczyciel do kierunku kształcenia "Monter zabudowy i prac wykończeniowych w budownictwie" przedmioty: rysunek budowlany, technologia robót wykończeniowych. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszą
      StPr/20/0278
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      Przeprowadzanie diagnozy kosmetycznej, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających twarzy i ciała.
      StPr/20.0126