Sprzedawca

Miejsce pracy: I Brgady Pancernej WP 28, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie , zwrot prasy, towarów pozaprasowych, obsługa kasy fiskalnej, lottomatu, sprzedaż artykułów. Praca na trzy zmiany: 8-12,15-18,18-21.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: sprzedawca
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Min. 1 rok doświadczenia.
    Pracodawca: GOWIŃSKA ANNA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PARIS"
    Adres: Jana III Sobieskiego 352/5U, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorsk
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 502-011-982
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Wykonywanie prac budowlano-remontowych.
    StPr/20/0431
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Rozładunek i załadunek towarów, wystawianie dokumentów handlowych. Wysokość wynagrodzenia podstawa + premia.
    StPr/20/0416
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót; - udzielanie informacji wykonawcom obót ziemnych o uzbrojeniu terenu; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - n
    StPr/20/0420
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Realizacja, na zasadach określonych w kodeksie karnym wykonawczym, zadań w zakresie wykonywania kary pozbawienia wolności i tymczasowego aresztowania. Rodzaj zatrudnienia: służba przygotowawcza. ZAPEW
    StPr/20/0421
    wynagrodzenie od od 3 363 PLN

    - przygotowywanie wymaganej przepisami dokumentacji w zakresie zamówień publicznych; - prowadzenie korespondencji z wykonawcami; - uczestniczenie w pracach komisji przetargowej; - opracowywanie specyf
    StPr/20/0422

    Obsługa sekretariatu.
    StPr/20/0404
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Pomoc przy porządkowaniu listów, przesyłek i przekazów. Liczba godzin w tygodniu: 30-40. Praca w godz. 9-17.
    StPr/20/0383
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Praca w sklepie spożywczym. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji kandydatów. Praca na pełen etat. Zmianowość do uzgodnienia. Miejsce pracy: sieć sklepów SMAK - 1 z 5 punktów na tereni
    StPr/20/0384

    Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole. Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.
    StPr/20/0385
    wynagrodzenie od od 2 782 PLN

    2Nauczyciel matematyki w szkole zawodowej. Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek nauczyciel matematyki, uprawnienia pedagogiczne. Wymiar czasu pracy 18/18. wynagrodzenia wg Karty Nauczyciela.
    StPr/20/0386