Recepcjonistka

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 352/5U, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Organizacja pracy salonu, rejestracja klientek, prowadzenie strony internetowej salonu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pracodawca: GOWIŃSKA ANNA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PARIS"
      Adres: Jana III Sobieskiego 352/5U, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorsk
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 502-011-982
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Nauczyciel zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, oligofrenopedagog na podstawie karty Nauczyciela. Wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą MEN.
      StPr/20/1112
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      Nauczyciel geografii, praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną na podstawie karty Nauczyciela. Wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą MEN.
      StPr/20/1113
      wynagrodzenie od od 2 040 PLN

      Nauczyciel w placówce kształcenia specjalnego, praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną na podstawie karty Nauczyciela. Wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą MEN.
      StPr/20/1114

      Nauczyciel w przedszkolu, oligofrenopedagog - praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną na podstawie karty Nauczyciela. Wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą MEN.
      StPr/20/1115

      Nauczyciel wychowawca w grupach wychowawczych z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną na podstawie karty Nauczyciela. Wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą MEN.
      StPr/20/1116

      Opieka pielęgnacyjna, usługi w gospodarstwie domowym, usługi opiekuńcze. Pracodawca na początek proponuje umowę zlecenie, a w dalszej kolejności umowę o pracę. Wynagrodzenie w całości do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata. Miejsce wykonywania pracy - praca w terenie, głównie u klienta w domu.
      StPr/20/1083
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      - Przestrzeganie praw dziecka w placówce - odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci w trakcie dyżuru - realizacja i opracowanie planu pomocy dziecku - kierowanie procesem wychowawczym dziecka - organizacja pracy z grupą dzieci
      StPr/20/1087
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Nauczyciel logopeda lub neurologopeda w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
      StPr/20/1091
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      Nauczyciel do kierunku kształcenia "Monter zabudowy i prac wykończeniowych w budownictwie" przedmioty: rysunek budowlany, technologia robót wykończeniowych. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
      StPr/20/1094

      Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
      StPr/20/1095