Elektryk, elektromechanik

Miejsce pracy: Weteranów 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu serwisowego, sporządzanie dokumentacji, protokołów, schematów, planów, wykonywanie prób i badań elektrycznych. Okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, elektryczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: staż pracy 2-3 lata; umiejętność obsługi komputera, elektronarzędzi, aparatury pomiarowej
        Pracodawca: Zakład Pomiarów i Usług Elektrycznych Laboratorium Elektryczne Władysław Lewańczyk
        Adres: Weteranów 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 602-798-152
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Ewidencja zgłoszeń serwisowych, reklamacji, nadzór nad przebiegiem prac serwisu oraz obsługa klienta w tym zakresie. Zapewniamy przeszkolenie i pomoc prawną.
        StPr/20/0936
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Organizacja pracy Sekretariatu; obsługa centrali telefonicxznej oraz skrzynki e-mail; zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, prowadzenie kalendarza terminów i spotkań, dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów; obsługa spotkań; nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe; bieżąca pomoc w pracy prawników. Data rozpoczęcia zatrudnienia: do uzgodnienia.
        StPr/20/0935
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Nauczyciel geografii. Wymiar etatu: 12/18. Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.
        StPr/20/0927
        wynagrodzenie od od 1 855 PLN

        Nauczyciel języka angielskiego. Wymiar etatu: 12/18. Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.
        StPr/20/0912
        wynagrodzenie od od 1 813 PLN

        2Nauczyciel matematyki w szkole zawodowej. Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek nauczyciel matematyki, uprawnienia pedagogiczne. Wymiar czasu pracy 18/18. wynagrodzenia wg Karty Nauczyciela.
        StPr/20/0913
        wynagrodzenie od od 2 782 PLN

        Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Wymiar etatu: 18/18.
        StPr/20/0914

        Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie fryzjer. Wymiar etatu: 18/18. Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.
        StPr/20/0915

        Pomoc w wykonywaniu instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
        StPr/20/0907
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

        Samodzielny pracownik myjni samochodwej. Praca w godz. 9-17.
        StPr/20/0908

        Rozkładanie kabli, wydawanie i przyjmowanie drobnego towaru z magazynu, dokonywanie obchodów terenu na zewnątrz i wewnątrz firmy, drobne prace konserwatorskie wewnątrz i na zewnątrz budynku. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca od pn do pt. Wnagrodzenie podstawa + premia.
        StPr/20/0897