Konserwator/Kierowca samochodu osobowego

Miejsce pracy: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie służbowego samochodu osobowego, prace konserwacyjne na terenie DPS. Możliwość kontynuacji umowy na czas nieokreślony. Wynagrodzenie podstawa + dodatek stażowy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie
    Adres: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 797-916-112
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-14
    Kupno i sprzedaż samochodów z Francji.
    StPr/20/1153
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Wykonywanie zabiegów redukujących tknkę tłuszcową za pośrednictwem wyspecjalizowanego sprzętu, wykonywanie zabiegów upiększających ciało.
    StPr/20/1155
    wynagrodzenie od od 2 650 PLN

    Opieka profilaktyczna nad dziećmi i młodzieżą w szkole, wykonywanie testów przesiewowych i ich interpretacja, opieka nad dziećmi przewlekle chorymi, udzielanie pierwszej pomocy dzieciom i młodzieży w szkole. Wymagania: wykształcenie średnie medyczne, mile widziany licencjat, wskazane posiadanie kursu kwalifikacyjnego dla pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania lub chęci do jego ukończenia, mile widziane prawo jazdy kat. B. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia. Praca w szkołach na terenie Wejherowa i powiatu wejherowskiego. Zatrudnienie od września 2020r.
    StPr/20/1157
    wynagrodzenie od od 3 420 PLN

    StPr/20/1158

    Praca biurowa.
    StPr/20/1149
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Strzec i zdecydowanie bronić powierzonych osób, terenów, obiektów, urządzeń i mienia wojskowego, wypełnianie dokumentacji normującej tok pełnienia służby, przestrzeganie harmonograu pracy, utrzymywanie w gotowości do użycia broń środków przymusu bezpośredniego oraz innego wyposażenia służbowego. Równoważny system czasu pracy ( 24h).
    StPr/20/1119
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obsługa ręcznej myjni samochodowej. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Tryb pracy 8- godzinny.
    StPr/20/1122
    wynagrodzenie od 3 200 - 4 500 PLN

    Oferta stażu dla osób do 30 roku życia. - kompletowanie, numerowanie i sprawdzanie dokumentów księgowych - dekretowanie prostych operacji księgowych - wprowadzanie danych do systemów księgowych FK i KPR - sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
    StPr/20/1128

    Oferta stażowa dla osób do 30 roku życia. Obsługa klienta, wydawanie druków, przyjmowanie wniosków, segregowanie dokumentacji, archiwizowanie dokumentów, wysyłanie korespondencji, redagowanie pism, przygotowywanie korespondencji z instytucjami.
    StPr/20/1129

    Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, surdopedagog. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
    StPr/20/1131
    wynagrodzenie od od 2 782 PLN