Brukarz/ pomocnik

Miejsce pracy: Nadrzeczna 9, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca fizyczna - układanie kostki brukowej. Praca w okolicach Wejherowa. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydatów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Brukarz
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętność układania kostki brukowej, mile widziane doświadczenie w brukarstwie
        Pracodawca: Usługi Sprzętowo - Transportowe Roboty Drogowo - Budowlane Ryszard Czepulonis
        Adres: Nadrzeczna 9, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ryszard Czepulonis
        Numer telefonu: 604-908-704
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Pomoc w wykonywaniu instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
        StPr/20/1701
        wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

        Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
        StPr/20/1702
        wynagrodzenie od 4 000 - 7 000 PLN

        Kompletowanie produktów, pakowanie paczek,rozkładanie towaru, prace porządkowe na magazynie.
        StPr/20/1090
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 100 PLN

        Określony w programie stażu.
        StPr/20/1672
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        Prowadzenie służbowego samochodu osobowego, prace konserwacyjne na terenie DPS. Możliwość kontynuacji umowy na czas nieokreślony. Wynagrodzenie podstawa + dodatek stażowy.
        StPr/20/1681
        wynagrodzenie od od 1 325 PLN

        Sprzedaż kwiatów, układanie towaru, sprzątanie, sporządzanie bukietów, aranżacji, obsługa klientów. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności.
        StPr/20/1659
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Nauczyciel logopeda w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
        StPr/20/1661
        wynagrodzenie od od 2 782 PLN

        Projektowanie konstrukcji stalowych, kierowanie i organizowanie pracy linii produkcyjnej. Technolog - konstruktor z możliwością objęcia stanowiska - Prezesa Zarządu.
        StPr/20/1666
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

        Montaż i demontaż rusztowań.
        StPr/20/1663
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Konkurs na stanowisko specjalista ds. kadr i płac Pełna treść ogłoszenia: https://wejherowo-elektryk.pl/wp-content/uploads/2020/09/S22BW-820091510240.pdf
        StPr/20/1653
        wynagrodzenie od 2 800 - 4 500 PLN