Specjalista ds. turystyki i sprzedaży

Miejsce pracy: 12 Marca 205, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta , sprzedaż pobytu w hotelach, sprzedaż wycieczek krajowych, zagranicznych, sprzedaz wczasów w Polsce, za granicą, sprzedaż ubezpieczeń, biletów autokarowych, promowych, lotniczych, doradzanie klientom, informowanie o zagrożeniach, bezpieczeństwie zwyczajach w miejscach gdzie planują wypoczywać klienci.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • Komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - doświadczenie w pracy w biurze podróży, znajomośc języka angielskiego oraz hiszpańskiego, uczciwość, znajomość zasad sprzedaży w biurze podróży, obsługa urządzeń biurowych, empatia, obsługa FB, terminali płatniczych, zmian na str www.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "BIURO TURYSTYCZNE KAJDER" SYLWIUSZ KAJDER
      Adres: Barniewicka 60A, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 602-253-639
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji, telefoniczna i osobista obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych, w tym komputera, przygotowywanie projektów umów oraz innych dokumentów firmowych, uzupełnianie baz danych, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbanie o właściwy obieg dokumentów wewnątrz firmy.
      StPr/21/0893
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Wykonywanie masaży.
      StPr/21/0897

      - zaopatrzenie placówek handlowych i gastronomicznych, głównie w towary świeże (owoce i warzywa) - giełda - prowadzenie rejestrów - dokonywanie analiz realizacji umów, prowadzenie transakcji handlowych - sprawdzanie pod względem merytorycznym i formalnym rachunków, dowodów - analiza cen, marż, bonifikat - sprawozdania z HACCAP - zapewnienie sprawnej obsługi transportu
      StPr/21/0900

      Sprzątanie klatek schodowych oraz terenów zewnętrznych.
      StPr/21/0866
      wynagrodzenie od od 2 305,8 PLN

      Montaż stelaży do mebli tapicerowanych, Wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
      StPr/21/0863
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Tapicerowanie mebli Wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od umiejętności i kwalifikacji.
      StPr/21/0864
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej, rozładunek, załadunek, przyjęcie towaru.
      StPr/21/0865
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      pozyskiwanie, obsługa oraz wybór rozwiązania technicznego dla klienta
      StPr/21/0417
      wynagrodzenie od od 4 000 do 7 000 PLN

      Nauczyciel- prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi.
      StPr/21/0837
      wynagrodzenie od od 2 949 PLN

      Nauczyciel matematyki - surdopedagog. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
      StPr/21/0838