Inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

Miejsce pracy: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót; - udzielanie informacji wykonawcom obót ziemnych o uzbrojeniu terenu; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań wynikających z rocznego planu remontowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - 3 lata na stanowisku Inspektora TUN - uprawnienia w zakresie konstrukcyjno-budowlanym - preferowane umiejętności kosztorysowania w programie Norma-Pro
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
    Adres: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 261-251-595
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    1. Przestrzeganie regulaminów, zasad BHP obowiązujących w przedszkolu 2. Prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej w sposób systematyczny i planowy zapewniając wszechstronny rozwój dziecka na miarę jego możliwości 3. Dbanie o dobro placówki i chronienie jego mienia 4. Dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne dzieci poprzez stosowanie różnych technik relaksacyjnych uwzględniając potrzeby i możliwości dzieci. Praca wg grafiku w godz. 6.30-18.
    StPr/20/2108
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pakowanie towaru do wysyłek.
    StPr/20/2110
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych napowietrznych średniego i niskiego napięcia. PRACODAWCA OFERUJE/ GWARANTUJE 1. Praca tylko na terenie Trójmiasta 2. Dowóz pracowników na budowę oraz z budowy 3. Odzież roboczą 4. Niezbędna narzędzia do pracy 5. Dla chętnych możliwośc pracy na akord 6. Praca od poniedziałku do piątku 7. Dodatek pieniężny dla kierowcy - doliczany do stawki dziennej w miesięcznym okresie rozliczeniowym 8. Po okresie próbnym dodatkowe ubezpieczenie grupowe
    StPr/20/2092
    wynagrodzenie od od 18,33 PLN

    Dowóz materiałów na plac budowy/ prace brukarskie w brygadzie.
    StPr/20.1007

    prace ziemne
    StPr/20.1008

    Dozorowanie powierzonego mienia.
    StPr/20/2088

    Prowadzenie samochodu serwisowego, sporządzanie dokumentacji, protokołów, schematów, planów, wykonywanie prób i badań elektrycznych. Okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony.
    StPr/20/2084

    - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót; - udzielanie informacji wykonawcom obót ziemnych o uzbrojeniu terenu; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań wynikających z rocznego planu remontowego.
    StPr/20/2083
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Opieka pielęgnacyjna, usługi w gospodarstwie domowym, usługi opiekuńcze. Pracodawca na początek proponuje umowę zlecenie, a w dalszej kolejności umowę o pracę. Wynagrodzenie w całości do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata. Miejsce wykonywania pracy - praca w terenie, głównie u klienta w domu.
    StPr/20/2072
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Obsługa klienta , sprzedaż pobytu w hotelach, sprzedaż wycieczek krajowych, zagranicznych, sprzedaz wczasów w Polsce, za granicą, sprzedaż ubezpieczeń, biletów autokarowych, promowych, lotniczych, doradzanie klientom, informowanie o zagrożeniach, bezpieczeństwie zwyczajach w miejscach gdzie planują wypoczywać klienci.
    StPr/20/2067