stylistka paznokci

Miejsce pracy: Wałowa 28, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Samodzielna praca na stanowisku stylistka paznokci
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.01.2021
Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 5 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
    Uprawnienia:
    • - kosmetyka, wizaż,stylizacja oka,stylizacja paznokci
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MM Design Marcin Michaluk
      Adres: Mieszków 3, 84-239 Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Michaluk
      Numer telefonu: 517944335
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Wymaganie konieczne: Prawo jazdy kat. B Oferta również dla osób bez doświadczenia - pracodawca zapewnia profesjonalne szkolenie z zakresu branży, oferta skierowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obsługa ręcznej myjni samochodowej. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Tryb pracy 8- godzinny.
      StPr/21/0090
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      układanie płytek na klatce schodowej
      StPr/21/0085
      wynagrodzenie od od 23 PLN

      szpachlowanie klatek schodowych
      StPr/21/0086
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      Dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej, rozładunek, załadunek, przyjęcie towaru.
      StPr/21/0087
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Tapicerowanie mebli Wynagrodzenie do uzgodnienia uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
      StPr/21/0088
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Nauczyciel matematyki - surdopedagog. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
      StPr/21/0069
      wynagrodzenie od od 2 949 PLN

      Psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
      StPr/21/0070

      Pakowanie pudełek z żywnością, drobne prace pomocnicze w kuchni, dbałość o czystość miejsca pracy
      StPr/21/0298
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      - prowadzenie ewidencji sprzętu lotniskowego, ewidencja - zbieranie potrzeb w zakresie sprzętu lotniskowego - organizowanie i realizacja napraw bieżących - organizowanie obsług technicznych sprzętu lotniskowego - nadzór nad planowanymi środkami finansowymi na zabezpieczenie zadań związanych z eksploatacją sprzętu, systemów lotniskowych i materiałów
      StPr/21/0064
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych. Godziny pracy do uzgodnienia. Praca w godz. 6-13.
      StPr/21/0055
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN