Młodszy specjalista ds. obsługi klienta e-commerce

Miejsce pracy: I Brygady Pancernej WP 36, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów droga zdalną(zapytania mailowe, infolinia, chat) w zakresie doradztwa, odpowiedzi na pytania, wsparcia produktowego, sprzedaży i obslugi posprzedażnej. Realizacja zamówień internetowych, wystawianie dokumentów sprzedażowych, zlecanie wysyłek na magazyn.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • praca w zespole
      • Komunikatywność
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziani absolwenci szkół średnich, obsługa komputera, umiejętnośc pracy w zespole, wysoka kultura osobista, zainteresowanie sprzętem komputerowym i nowoczesnymi technologiami.
        Pracodawca: DELKOM 2000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: I Brygady Pancernej WP 36, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 58 677-33-56
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą telefoniczny.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Nauczyciel matematyki - surdopedagog. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
        StPr/21/0069
        wynagrodzenie od od 2 949 PLN

        Psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
        StPr/21/0070

        Pakowanie pudełek z żywnością, drobne prace pomocnicze w kuchni, dbałość o czystość miejsca pracy
        StPr/21/0298
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        - prowadzenie ewidencji sprzętu lotniskowego, ewidencja - zbieranie potrzeb w zakresie sprzętu lotniskowego - organizowanie i realizacja napraw bieżących - organizowanie obsług technicznych sprzętu lotniskowego - nadzór nad planowanymi środkami finansowymi na zabezpieczenie zadań związanych z eksploatacją sprzętu, systemów lotniskowych i materiałów
        StPr/21/0064
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        Oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych. Godziny pracy do uzgodnienia. Praca w godz. 6-13.
        StPr/21/0055
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Wykonywanie zdjęć do dowodu i innych, obsługa komputera, sprzedaż. Wymiar etatu do uzgodnienia 1/2 lub 3/4.
        StPr/21/0051
        wynagrodzenie od 2 000 - 2 145 PLN

        Obsługa klientów droga zdalną(zapytania mailowe, infolinia, chat) w zakresie doradztwa, odpowiedzi na pytania, wsparcia produktowego, sprzedaży i obslugi posprzedażnej. Realizacja zamówień internetowych, wystawianie dokumentów sprzedażowych, zlecanie wysyłek na magazyn.
        StPr/21/0052

        Obsługa klientów droga zdalną(zapytania mailowe, infolinia, chat) w zakresie doradztwa, odpowiedzi na pytania, wsparcia produktowego, sprzedaży i obslugi posprzedażnej. Realizacja zamówień internetowych, wystawianie dokumentów sprzedażowych, zlecanie wysyłek na magazyn. Rozwiązywanie problemów związanychz realizacją zamówień. Współpraca z innymi działąmi.
        StPr/21/0053
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Zapewnianie prawidłowej opieki i wychowania dzieciom w Domu Dziecka. Dbanie o rozwój emocjonalny, psychiczny, społeczny. Zapewnienie właściwej opieki zdrowotnej, terapii specjalistycznych, uzupełnianie zaległosci szkolnych. Praca wg grafiku, również w porze nocnej.
        StPr/21/0045
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Samodzielna praca na stanowisku stylistka paznokci
        StPr/21/0048
        wynagrodzenie od 3 400 - 5 500 PLN