Nauczyciel przedszkola

Miejsce pracy: Osiedle 1000-Lecia P.P. 7, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku nauczyciel przedszkola. Wysokośc wynagrodzenia od 2500,00 netto.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: pozytywne nastawienie do dzieci
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedszkole Niepubliczne "PRZYGODA" Wejherowo
    Adres: Osiedle 1000-Lecia P.P. 7, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 500-094-224
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą telefoniczny, przez e-mail
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
    Ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach transportu publicznego i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Termin rozpoczęcia zatrudnienia: 13.07.2021, 15.09.2021, 03.11.2021, 30.12.2021. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 6-14,14-22,7-19,19-7,22-6.
    StPr/21/0787
    wynagrodzenie od od 4 981 do 5 548 PLN

    Zapoznanie się z dokumentacją księgową (faktury, polecenia księgowania, raporty kasowe, wyciągi bankowe). Układaniei numerowanie zgodnie z numeracją w ewidencji książki przychodów i rozchodów. Zapoznanie się z dokumentacjąpracowniczą (teczki akt osobowych, rozliczenia z ZUS) Nauka pracy na oprogramowaniu: Płatnik, Symfonia FK, SymfoniaMała FK .Zapoznanie się z dokumentacją kadrowo-płacową. Nauka zgłoszeń pracowników do ubezpieczeń, sporządzanielist płac, dokumentów rozliczeniowych, list obecności. Nauka naliczania wynagrodzeń. Zapoznanie się z kartą zasiłkową,rozliczanie wynagrodzeń za czas choroby, zasiłku chorobowego, macierzyńskiego. Sporządzanie świadectw pracy orazpozostałej dokumentacji dotyczącej wyrejestrowania pracowników. Poznawanie podstawowych aktów prawnych prawapracy i ubezpieczeń, ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych, ustawyo podatku od towarów i usług. Nauka wprowadzania dokumentów do programu Symfonia. Dekretowanie dokumentów.Nauka uzgadniania rozrachunków z kontrahentami. Zapoznanie się z dokumentacją związaną z założeniem oraz likwidacjądziałalności gospodarczej.
    StPr/21/0785
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Zapoznanie sie z przepisami bez pieczeństwa pracy i higieny, podstawy prawa budowlanego, kompletowanie projektów budowlanych, nauka podstaw projektowania, przygotowanie i nadawanie pism urzędowych.
    StPr/21/0793

    Przyjmowanie gości, informowanie pracowników o przybyciu gości, obsługa spotkań, odbieranie telefonów, przyjmowanie korespondencji, kurierów, dostawców, rezerwacja sal konferencyjnych, prowadzenie kalendarza spotkań, zamawianie artykułów biurowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji, obsługa i archiwizacja dokumentacji i rejestrów, dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie.
    StPr/21/0794

    Prace brukarskie w brygadzie
    StPr/21.0381
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Rozładunek i załadunek towarów, wystawianie dokumentów handlowych.
    StPr/21/0775
    wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

    Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych napowietrznych średniego i niskiego napięcia. PRACODAWCA OFERUJE/ GWARANTUJE 1. Praca na terenie Niemiec i Trójmiasta 2. Po zakończeniu kontraktu na terenie Niemiec gwarantujemy ciągłość zatrudnienia na terenie Trójmiasta 3. Gwarantujemy zakwaterowanie na terenie Niemiec 4. Na terenie Trójmiasta zapewniamy dowóz pracowników na budowę 5. Odzież roboczą 6. Niezbędne narzędzia i elektronarzędzia do pracy 7. Dodatek pieniężny dla kierowcy w Polsce - doliczany do stawki dziennej w miesięcznym okresie rozliczeniowym 8. Na terenie Niemiec praca od poniedziałku do soboty 9. Na terenie Trójmiasta praca od poniedziałku do piątku 10. Dodatkowe ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym 11. Umowa o pracę na czas określony i stały 12. Wynagrodzenie za pracę na terenie Niemiec do uzgodnienia, wysokośc stawki uzależniona od doświadczenia 13. Przewidywany okres wykonywania pracy na terenie Niemiec to 10.05.-15.07.2021 r.
    StPr/21/0755
    wynagrodzenie od od 18,33 PLN

    Wykonywanie masażu klasycznego
    StPr/21/0757
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Montaż i uruchomienie instalacji elektrycznych, obsługa urządzeń i sieci elektroenergetycznych, montaż konstrukcji pod okablowanie, wykonywanie instalacji odgromowych itp.
    StPr/21/0747

    Wykonywanie pomiarów elektrycznych
    StPr/21/0748