Nauczyciel matematyki - surdopedagog

Miejsce pracy: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel matematyki - surdopedagog. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: studia magisterskie w zakresie nauczanego przedmiotu, przygotowanie pedagogiczne, przygotowanie surdopedagogiczne
    Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących i Słaboslyszących
    Adres: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 672-23-41 w.22
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, UWAGA: CV bez zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych - do pobrania na stronie OSW, w zakładce "o Nas-RODO" - nie będą rozpatrywane
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
    Praca w sekretariacie szkoły w godz. 7.30-15.30, obsługa interesantów.
    StPr/21/0912
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    Pakowanie towaru do wysyłki. Rodzaj umowy do wyboru umowa zlecenie lub umowa o pracę.
    StPr/21/0920
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    Gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji, telefoniczna i osobista obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych, w tym komputera, przygotowywanie projektów umów oraz innych dokumentów firmowych, uzupełnianie baz danych, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbanie o właściwy obieg dokumentów wewnątrz firmy.
    StPr/21/0893
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Wykonywanie masaży.
    StPr/21/0897

    - zaopatrzenie placówek handlowych i gastronomicznych, głównie w towary świeże (owoce i warzywa) - giełda - prowadzenie rejestrów - dokonywanie analiz realizacji umów, prowadzenie transakcji handlowych - sprawdzanie pod względem merytorycznym i formalnym rachunków, dowodów - analiza cen, marż, bonifikat - sprawozdania z HACCAP - zapewnienie sprawnej obsługi transportu
    StPr/21/0900

    Sprzątanie klatek schodowych oraz terenów zewnętrznych.
    StPr/21/0866
    wynagrodzenie od od 2 305,8 PLN

    Montaż stelaży do mebli tapicerowanych, Wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
    StPr/21/0863
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Tapicerowanie mebli Wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od umiejętności i kwalifikacji.
    StPr/21/0864
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej, rozładunek, załadunek, przyjęcie towaru.
    StPr/21/0865
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    pozyskiwanie, obsługa oraz wybór rozwiązania technicznego dla klienta
    StPr/21/0417
    wynagrodzenie od od 4 000 do 7 000 PLN