Magazynier

Miejsce pracy: Przemysłowa 21, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towarów, wystawianie dokumentów handlowych. Praca głównie w godzinach nocnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 13.09.2021
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "AKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Przemysłowa 21, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 58 672-30-49
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym w godzinach 8-15.
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-15
      Praca biurowa w Wydziale Organizacyjnym.
      StPr/21/2015
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Prace biurowe.
      StPr/21/2019

      Prace remontowo-budowlane związane z infrastrukturą Orange, studnie kablowe głównie wymiana ram i pokryw, murowanie ściuan studni kablowych, utrzymanie w sprawności telekomunikacyjnych sieci kablowych, usuwanie awarii.
      StPr/21/2025
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Wykonywanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej, wykonywanie instalacji w technologii FTTH, wykonywanie pomiarów budowlanych instalacji, prace konserwacyjne.
      StPr/21/2026

      Nauczyciel matematyki.
      StPr/21/2008
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      Praca na stanowisku magazyniera w dziale administracyjno-gospodarczym w DPS, przyjmowanie, wydawanie zapasów, prowadzenie dokumentacji magazynowej.
      StPr/21/2002
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Podstawowa opieka psychologiczna dla osób pozbawionych wolności.
      StPr/21/1990
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków typu kebab.
      StPr/21/1992

      Obsługa urządzenia do automatycznego rozkroju.
      StPr/21/1979

      Prace wykończeniowe, elewacje, kafelkowanie, dachy, szpachlowanie i malowanie wnętrz. Miejsce pracy: głównie Trójmiasto. Pracodawca zapewnia transport pracowników do pracy z Wejherowa.
      StPr/21/1981
      wynagrodzenie od od 2 800 do 4 000 PLN