KIEROWCA-MAGAZYNIER

Nr oferty: StPr/22/0032Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Miejsce pracy: Derdowskiego 6, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: transport i wymiana butli z gazami technicznymi, opieka nad magazynem, układanie towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
    • Prawo jazdy kat. B
    • ADR – przewóz towarów niebezpiecznych
    • obsługa wózków jezdniowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AMGAZ Mariusz Ogrodziński
      Adres: Derdowskiego 6, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: MARIUSZ OGRODZIŃSKI
      Numer telefonu: 603954488
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prowadzenie autobusów wg ustalonego rozkładu jazdy, sprzedaż biletów. Przeciętne wynagrodzenie miesięczne netto powyżej 3 tysięcy złotych. Praca na terenie powiatów wejherowskiego, puckiego, lęborskiego, kartuskiego i m. Gdynia. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
      StPr/22/0075
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      Wykonywanie masaży leczniczych.
      StPr/22/0063
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Prace ziemne na budowie. Miejsce pracy Wejherowo ul. Tartaczna 28 oraz budowy w obrębie do 50 km.
      StPr/22/0071
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót systemem zleconym i gospodarczym; - udzielanie informacji wykonawcom robót; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań; - przestrzeganie reżimów technologicznym i projektówych.
      StPr/22/0069

      Całokształt zagadnień związanych z pracą na kuchni w charakterze pomocy kuchennej.
      StPr/22/0066

      Całokształt zagadnień związanych z pracą w kuchni w charakterze kucharza.
      StPr/22/0068

      transport i wymiana butli z gazami technicznymi, opieka nad magazynem, układanie towarów
      StPr/22/0032

      SPRZEDAŻ TOWARÓW PRZEMYSŁOWYCH, OPIEKA NAD PRAWIDŁOWĄ EKSPOZYCJĄ TOWARÓW W SKLEPIE, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTÓW.
      StPr/22/0033
      wynagrodzenie od od 4 010 PLN

      Pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku, reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie reakcji ratowniczych, reagowanie na wszelkie naruszenia regulaminu obowiązującego na kąpielisku lub pływalni.
      StPr/22/0052
      wynagrodzenie od od 3 240 PLN

      Sprzątaczka w Ośrodku szkolno-Wychowawczym nr 2. Utrzymywanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania, współpraca z personelem zatrudnionym w Ośrodku oraz umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z dziećmi i młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych będących pod opieką Ośrodka, realizowanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Ośrodka lub bezpośredniego przełożonego.
      StPr/22/0053