Florysta/ bukieciarka

Miejsce pracy: I Brygady Pacernej W.P. 28, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż kwiatów, układanie towaru, sprzątanie, sporządzanie bukietów, aranżacji, obsługa klientów. Praca w godz. 8-14, 14-21 lub 8-21 i dzień wolny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 13.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: chęci do pracy, zaangażowanie, uczciwość, sumienność, istnieje możliwość przyuczenia ale preferowane osoby z doświadczeniem i umiejętnościami kierunkowymi
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Salon Bukietów i Aranżacji D&M Dorota Caruzzi
    Adres: I Brygady Pacernej W.P. 28, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorski
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 500-329-789
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Nadzór nad prawidłowością działań wszelkich urządzeń cieplnych i sieci ciepłowniczej dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych do obsługi węzłów cieplnych czuwanie nad właściwą eksploatacją urządzeń i przesyłem energii cieplnej i elektrycznej
    StPr/22/1088
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Kompleksowe zakładanie ogrodów, układanie nawodnienia, zakładanie skalniaków, budowa drewutni, pielenie.
    StPr/22/1095
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Prace brukarskie. Miejsce pracy: Wejherowo, Trójmiasto.
    StPr/22/1097

    Nadzór nad obiektem, planowanie przeglądów, remontów, nadzór nad pracownikami obsługi, organizowanie najmu, prowadzenie spraw związanych z majątkiem, realizacja niezbędnych zakupów materiałów i usług, realizacja czynności związanych z zamówieniami publicznymi itp. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednostce systemu oświaty.
    StPr/22/1083
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Rozwożenie przesyłek kurierskich. Praca na terenie woj. pomorskiego.
    StPr/22/1084

    Dokonywanie adnotacji w repertoriach, dokonywanie ekspedycji akt, wykonywanie czynności związanych z decyzjami merytorycznymi, wysyłanie poczty, archiwizowanie dokumentów, udzielanie informacji interesantom, sporządzanie kserokopii z akt.
    StPr/22/4392
    wynagrodzenie od od 3 680 PLN

    Weryfikacja dokumentacji zgłoszeniowej uczestników projektów; prowadzenie i weryfikacja dokumentacji projektowej (m.in. dokumentacja uczestników projektu - w tym umowy, formularze, stypendia szkoleniowe i stażowe, zwroty za dojazdy); wsparcie procesu rekrutacji i promocję prowadzonych przedsięwzięć projektowych; monitoring realizowanych działań, pomiar wskaźników projektów na podstawie dokumentacji projektowej, przygotowywanie raportów z działań projektowych; logistyka działań projektowych.
    StPr/22/1077
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/22/1078

    Prowadzenie spraw administracyjnych dotyczących obiektów Filharmonii Kaszubskiej, przy pomocy kierownika działu administracyjnego.
    StPr/22/1079

    Nauczyciel logopeda. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia zawodowego.
    StPr/22/1065
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN