Kosmetyczka

Miejsce pracy: 10-Lutego 1/1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsluga sprzętu kosmetycznego, manicure, pedicure, masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Gowińska Anna PHU "PARIS"
      Adres: 10-Lutego 1/1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 9:30-19
      Prace administracyjne związane z obsługą biura.
      StPr/18/3472
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Zadania osoby na stanowisku Piecowy-wytapiacz Obsługa pieca do wytapiania metalu Nadzorowanie procesu topienia Wykonywanie czynności związanych z wytapianiem,
      StPr/18/3451
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Poszukujemy: - Elektryków - instalatorów sieci elektrycznych w budynkach (mile widziani elektrycy z uprawnieniami SEP do 1kW) - Instalatorów sieci komputerowych strukturalnych i światłowodowych - Inst
      StPr/18/3440
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Prowadzenie kadr, zawieranie umów, sporządzanie raportów, sprawozdań.
      StPr/18/3437
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      Nauczyciel wychowawca grup wychowawczych. Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogika ogólna lub resocjalizacja, komunikatywna znajomość języka angielskiego, kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogi
      StPr/18/3404
      wynagrodzenie od od 2 417 PLN

      Obsluga sprzętu kosmetycznego, manicure, pedicure, masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne.
      StPr/18/3411

      -Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych -Usuwanie awarii z zakresu elektroniki --Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej mas
      StPr/18/3391
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      Prace fizyczne, magazynowanie, składanie, układanie gotowych wyrobów produkcyjnych z drewna, załadunek. Praca w godz. 7-15.
      StPr/18/3393
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Naprawa i konserwacja pojazdów.
      StPr/18/3394
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Praca na stanowisku pracownik budowlany. Praca w terenie. Wymiar czasu pracy: 40h/tydzień.
      StPr/18/3395
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN