Elektryk (konserwator)

Miejsce pracy: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku elektryk (konserwator) w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk
    Uprawnienia:
    • SEP do 1 kV
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagany staż pracy na stanowisku elektryka.
        Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących i Słaboslyszących
        Adres: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 58 672-23-41
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV bez zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych - do pobrania na stronie OSW, w zakładce "O nas- RODO- nie będą rozpatrywane.
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
        Montaż instalacji sanitarnych, klimatyzacji i wentylacji, CO, wody technologicznej, urządzeń sanitarnych, czytanie opisów technologicznych.
        StPr/19/0118
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Zapewnianie prawidłowej opieki i wychowania dzieciom w Domu Dziecka. Dbanie o rozwój emocjonalny, psychiczny, społeczny. Zapewnienie właściwej opieki zdrowotnej, terapii specjalistycznych, uzupełniani
        StPr/19/0125
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Wymiar etatu: 22/18.
        StPr/19/0127
        wynagrodzenie od od 2 417 PLN

        Dbanie o czystość w kuchni, ścisła komunikacja oraz współpraca z salą. Obróbka wstępna surowcóww, przygotowywanie dań, przestrzeganie przepisów BHP.
        StPr/19/0109
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Praca przy dociepleniach. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
        StPr/19/0112

        Firma CrisTap zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych poszukuje pracownika na stanowisko: Koordynator serwisu i specjalista ds. obsługi reklamacji. Nie szukamy pracowników sezonowych. Poszukujem
        StPr/19/0115
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Właściwe i terminowe przygotowanie dokumentacji wynikającej z realizacji obowiązków służbowych, przestrzeganie terminów w zakresie korespondencji służbowej, nadzór w zakresie właściwego stosowania mat
        StPr/19/0103
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Nadzór nad chorobami zakaźnymi. Wynagrodzenie 2066,00 + dosatek kontrolny 20%+ premia regulaminowa+dodatek stażowy.
        StPr/19/0106
        wynagrodzenie od od 2 066 PLN

        Wykonywanie badań mikrobiologicznych ( próbek wody, sporali, kału). Przygotowywanie i kontrola jakości pożywek mikrobiologicznych. Tworzenie i nadzór nad dokumentacją systemów jakości (normy ISO 17025
        StPr/19/0107

        Praca zgodnie ze stanowiskiem. Na terenie woj. pomorskiego.
        StPr/19/0098
        wynagrodzenie od od 6 362,5 PLN