Technik teleinformatyk

Miejsce pracy: Wałowa 28/L6, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 r. ż. Instalacja i serwis urządzeń i sieci teleinformatycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk, elektronik
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: teleinformatyk, elektryk, elektronik
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: WALTEL Z.U.T. Waldemar Kurpet
        Adres: Wałowa 28/L6, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 602-36-56-18
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Praca przy lini produkcyjnej, pakowanie towaru. Praca na terenie całego kraju.
        StPr/19/1029
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Montaż i demontaż rusztowań.Miejsce wykonywania pracy - cały kraj + teren UE.
        StPr/19/1030

        Obsługa, konserwacja, remont, montaż: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających enegrię elektryczną do 1 V, aparatury kontrolno
        StPr/19/1038
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Praca na podstawie prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych, prowadzenie KPR, obsługa programu Płatnik. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależn
        StPr/19/1016
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

        Praca na podstawie prawa podatkowego. Księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych w KPiR. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji
        StPr/19/1017
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

        Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zagadnieniami zawodowymi w zawodzie technik fizjoterapii.
        StPr/19/1022
        wynagrodzenie od 2 400 - 2 900 PLN

        Opieka nad mieszkańcem DPS zgodnie z zadaniammi zawodowymi w zawodzie opiekun medyczny.
        StPr/19/1023
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 600 PLN

        przygotowanie terenu do ułożenia kostki układanie kostki brukowej
        StPr/19.0492
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia; naprawy nadwozia z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych; wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blach; konserwacja antykorozyjna
        36/1/2019
        wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

        Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Wymiar etatu: 18/18. Wynagrodzenie wg. Karty Nauczyciela.
        StPr/19/0999
        wynagrodzenie od od 2 417 PLN