Kierownik budowy

Miejsce pracy: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca zgodnie ze stanowiskiem. Na terenie woj. pomorskiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 6 362,5 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagane uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku kierownik budowy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PHU "FRONTEX" Tomasz Dyczyj
        Adres: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 509-587-800
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Obsługa klientów, praca z towarem- układanie towaru na półkach w sklepie i na magazynie, prace porządkowe na sali sprzedaży. Miejsce pracy Sklep CCC Wejherowo.
        StPr/19/1708
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
        StPr/19/1690
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Praca w delegacji -Poczdam, Niemcy. Budowa oraz renowacja budynków drewnianych.
        StPr/19/1698
        wynagrodzenie od 57,31 - 71,32 PLN

        Pracownik fizyczny do pakowania mebli tapicerowanych.
        StPr/19/1667

        Frezer/ tokarz w metalu. Wynagrodzenie jest do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.
        StPr/19/1677

        Zabiegi na twarz i ciało, stylizacja rzęs, manicure i pedicure, utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w salonie
        StPr/19/1664

        Przygotowywanie posiłków. Dbanie o porządek.
        StPr/19/1659
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Praca jako samodzielny księgowy: prowadzenie pełnej rachunkowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami, pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych, księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja p
        StPr/19/1652
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie zatrudnienia, opracowanie ocen przydatności zawodowej na podstawie zebranegło własnego
        StPr/19/1653

        Praca na magazynie, dowóz towaru do klienta. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Praca jednozmianowa w godz: 8-18. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
        StPr/19/1655