Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: 0brońców Westerplatte 36, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych. Miejsce pracy: praca w terenie, Trójmiasto i okolice.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B, możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FORSAN Michał Formella
    Adres: 0brońców Westerplatte 36, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 698-440-920
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV. Forma kontaktu z Pracodawcą: tel. 698-44-0920.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Pielęgnacja zieleni przy budynkach, dbanie o czystość wyznaczonego terenu itd.
    StPr/19/1963
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Wykonywanie prac konserwacyjnych, napraw bieżących i monitoringu stanu technicznego elementów budynków, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej.
    StPr/19/1964
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    - prowadzenie rachunkowości oraz gospodarki finansowej jednostki budżetowej zgodnie z obowiązujacymi przepisami - terminowe wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi - kontrola zgodności operacji go
    StPr/19/1968
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Dbanie o czystośc kuchni, obróbka wstepna surowców, przygotowanie dań regionalnych, sporządzanie listy zaopatrzenia, odbieranie zamówień, planowanie produkcji.
    StPr/19/1969
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Wykonywanie prac budowlanych w tym monter konstrukcji metalowych. Praca na terenie woj. pomorskiego.
    StPr/19/1972
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Docelowo u
    StPr/19/1954
    wynagrodzenie od 3 000 - 6 000 PLN

    Pomoc w wykonywaniu instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Do
    StPr/19/1955
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    1. Prowadzenie spraw związanych z zajęciem pasa drogowego - wydawanie decyzji administracyjnych 2. Uzgadnianie i opiniowanie projektów podziału nieruchomości przyległych dod rogi w zakresie mającym zw
    StPr/19/1956

    ZAŁADUNEK NIECZYSTOŚCI NA ŚMIECIARKĘ
    StPr/19/1939
    wynagrodzenie od od 15,5 PLN

    Praca przy dociepleniach, elewacje. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
    StPr/19/1945