Zamknij
REKLAMA

Mateusz Socha kandydatem PiS na burmistrza Rumi

12:02, 13.06.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Dziś obok Miejskiego Domu Kultury odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiony został kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Rumi. Jest nim Mateusz Socha. - Moja kampania wyborcza będzie opierać się na aktywnym dialogu z mieszkańcami.

Mateusz Socha jest drugim znanym kandydatem Rumi na urząd burmistrza. Wcześniej swój bierny udział w nadchodzących wyborach ogłosiła Monika Baran, która wystartuje z ramienia Partii Porozumienie. 

Kandydata Prawa i Sprawiedliwości przedstawił Witold Reclaf, przewodniczący PiS w Rumi i powiecie wejherowskim. - Jest to kandydat młody, dynamiczny i mający wizję rozwoju miasta Rumi. Chce on wnieść nowy, świeży wiatr w rozwój naszego miasta. Mateusz Socha urodził się w 1989 roku, czyli roku symbolicznym, roku przemian, które miały nastąpić w Polsce.

Ubiegający się o urząd burmistrza Mateusz Socha w swoim przemówieniu na konferencji prasowej podjął temat darmowych przejazdów autobusowych. -Razem z tysiącem osób, które podpisały się pod wnioskiem, apeluję do władz miasta, aby objąć ulgą darmowych całorocznych przejazdów młodych rumian do 20. roku życia. - mówił Mateusz Socha. Program, jaki stworzy nowy kandydat na burmistrza, będzie uzależniony od głosów mieszkańców. - Moja kampania wyborcza opierać się będzie na aktywnym dialogu z mieszkańcami. Dialog ten zaowocować ma programem wyborczym, którego realizacja odpowiadać będzie na potrzeby wszystkich mieszkańców, dodatkowo gwarantować będzie realizacje szans, które w przyszłości staną przed miastem.

Mateusz Socha, który od urodzenia mieszka w Rumi, uczęszczał do tutejszych szkół, a później kształcił się na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkole Głównej Handlowej, nie zamierza prowadzić negatywnej kampanii wyborczej. - Chcę się skupić na działaniu, nie na krytyce. Myślę, że w każdym mieście są błędy w rozporządzaniu środkami. W moim odczuciu trochę za duży nacisk kładzie się na kwestie promocyjne i wizerunkowe.

Wybory samorządowe mają odbyć się w drugiej połowie października lub w pierwszej połowie listopada bieżącego roku.

 

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (7)

WejherowoWejherowo

5 8

Brawo Mateusz , drużyna biało czerwona Prawa i Sprawiedliwości wygra najbliższe wybory . Czas odsunąć od władzy koteryjny układ panujący od przeszło 20 lat .
Trzymamy kciuki !!! 14:26, 13.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WyborcaWyborca

3 2

Popieram PiS wygra 17:02, 13.06.2018


Agnieszka RumiaAgnieszka Rumia

5 3

My już mamy świetnego Burmistrza i mamy świeży powiew . Rumia się wspaniale zmienia. Ten Pan powinien zacząć od bycia radnym. Zdobywanie doświadczenia kosztem mieszkańców nie jest fajne. A doświadczenie że spółki.... W PiS nagle wszyscy tam zdobywają doświadczenie i to na funkcjach kierowniczych... 18:53, 13.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mega mega

0 0

...jakbym "słyszała" K. Gasiuk - Pihowicz z .N brrrr 13:30, 08.07.2018


rozaroza

4 2

Każdy pisior przed wyborami obiecuje dialog, a po wyborach wprowadza dyktaturę. 21:56, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

romekromek

3 2

Socha, w Rumi nie ma aż tylu pasożytów, abyś wygrał wybory. 22:01, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

megamega

1 1

Po co te epitety "pisior" , "pasożyt" , kto tu ma język nienawiści, agresji ? Mam nadzieję, że czytający takie komentarze potrafią ocenić ich autorów. 13:33, 08.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone