Zamknij
REKLAMA

Krzysztof Krzemiński przedstawił program i drużynę

17:11, 24.09.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Kampania wyborcza wyborcza nabiera tempa. W niedzielę kandydatów na radnych z ramienia KWW Wspólna Reda zaprezentował Krzysztof Krzemiński, który zabiega o reelekcję.

Burmistrz Redy oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą. W towarzystwie współpracowników i doświadczonych samorządowców zaprezentował program wyborczy KWW Wspólna Reda, który ma gwarantować zwycięstwo w wyborach.

- Zamierzamy kontynuować i podejmować kolejne inwestycje, które przyczynią się do poprawy infrastruktury drogowej – mówił Krzysztof Krzemiński, burmistrz Redy. - Będziemy też prowadzić różnego rodzaju działania zmierzające do usprawnienia funkcjonowania komunikacji autobusowej na terenie miasta. Dodatkowo chcemy kontynuować realizację projektów ekologicznych, których głównym celem jest poprawa środowiska.

O głosy mieszkańców w zbliżających się wyborach zabiegał będzie nie tylko Krzysztof Krzemiński, ale i inni przedstawiciele KWW Wspólna Reda. Wśród kandydatów na radnych znaleźli się m.in. lokalni przedsiębiorcy, popularni społecznicy, czy też redzcy pedagodzy.

- Priorytetem, który ja sobie stawiam, jest na pewno dopilnowanie, aby rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 2 została w pełni zrealizowana - mówi Łukasz Kamiński, radny Redy. - Myślę również o tworzeniu stref zieleni i rekreacji. Nieobca jest mi również polityka senioralna, którą zamierzam kontynuować. Jednym z pomysłów jest utworzenie miejsca, w którym wolny czas będą mogli spędzać seniorzy.

Przypominamy, że Reda podzielona została na cztery okręgi wyborcze, a wybory samorządowe zaplanowano na 21 października. Druga tura wyborów bezpośrednich wójtów, burmistrzów i prezydentów przeprowadzona zostanie 4 listopada.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (4)

FlorianFlorian

1 0

Nic nie ma kto z nazwiska wchodzi w skład drużyny. Czyżby duchy ? 12:42, 26.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dream TeamDream Team

1 0

Normalnie Dream Team.
Teraz to się kilometry dróg posypia. A co z metrem kiedy pierwsza nitka? 21:10, 29.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pajipaji

1 0

Słowo drużyna u polityków kojarzy mi się z PIS ,a to mnie odstrasza . Brrrrr 12:11, 03.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarekMarek

0 0

Przede wszystkim polityka drogowa to nie porozumienie i zastój a nawet cofanie się w udrażnianiu ruchu drogowego, komunikacja autobusowa to porażka linia nr 9 przez Ciechocino raz lewą a raz prawą i omija szkołę nr2 a dzieciaki miały by bezpiecznie... dodatkowo które startują z dworca dlaczego nie są zsynchronizowane z "J" z Rumii to by oznaczał kurs teoretycznie co 15 minut w kierunku Ciechocina i dalej raz Rekowo i raz Karłowicza ... 17:50, 13.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone