Zamknij
REKLAMA

Policja zatrzymała 2 mężczyzn za uprawę konopii indyjskich

12:32, 02.04.2021 | K.C
Skomentuj Fot. wejherowo.policja.gov.pl
REKLAMA

Policjanci kryminalni z Rumi wspólnie z funkcjonariuszami z Gdańska zatrzymali dwóch mężczyzn za uprawę 122 sadzonek konopi indyjskich oraz posiadanie 1,3 kg marihuany. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi we współpracy z Wydziałem do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. W związku ze sprawą zatrzymano 27-letniego oraz 51- letniego mężczyznę, którzy uprawiali rośliny, a także posiadali znaczne ilości narkotyków.

Plantacja została odnaleziona w mieszkaniu jednego z mężczyzn, ulokowana była w dwóch pomieszczeniach specjalnie na potrzeby uprawy konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 122 rośliny. W domu mężczyzny policjanci znaleźli także 12 ściętych roślin oraz 1,3 kg suszu roślinnego. Substancje zostały zabezpieczone, a badania potwierdziły, iż była to marihuana.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani, a także usłyszeli już zarzuty. Policja zastosowała wobec nich 3 miesiące aresztu tymczasowego. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. wejherowo.policja.gov.pl

(K.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

"badania potwie"badania potwie

1 0

Zajara dwóch gliniarzy, po czym zgodnie stwierdzają, że maryha! Czy samogon też tak badają? To pewnie już całą komendą... 06:33, 04.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%