Zamknij
fot. materiały partnera

Valor: te mieszkania się sprzedają!

09.00, 25.11.2022

Valor: te mieszkania się sprzedają!

Już blisko 70 procent mieszkań w kamienicy miejskiej Valor przy Dąbrowskiego 44 znalazło swoich nowych właścicieli. To najlepszy dowód, że inwestycja dewelopera Pomorskie Domy trafiła w gusta i potrzeby mieszkańców Rumi.

Valor to projekt nietuzinkowy, nieprzystający zupełnie do typowych inwestycji mieszkaniowych, które powstają licznie na terenie naszego powiatu. Jest ich całe mnóstwo, żadna z nich nie ma jednak tego charakteru, formy, kształtu, co Valor. Inwestor, decydując się na realizację tego nieszablonowego pomysłu, wiedział już zawczasu, co chce osiągnąć, na co postawić, co takiego wybudować. - Zdecydowaliśmy się zbudować w Rumi nowoczesną kamienicę miejską, ze wszystkimi zaletami takiego budynku: zwartą, silną optycznie bryłą, ponadczasową urodą elewacji i mnóstwem udogodnień, które wpływają na jakość życia. W Valorze powstanie kilkadziesiąt ustawnych mieszkań o apartamentowym charakterze, a do tego osiem przestronnych lokali użytkowych, które zapewnią przyszłym mieszkańcom dostęp najważniejszych dóbr i usług. W budynku przygotowujemy cichobieżne windy i przestronną halę garażową. Wszystko to zostało niezwykle starannie i przemyślanie zaprojektowane, co daje gwarancję, że Valor będzie wymarzonym miejscem do zamieszkania, wyróżniającym się znacząco na tle pozostałych inwestycji mieszkaniowych w Rumi i jej okolicach - wylicza Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów. I jak widać, nie są to czcze słowa, bo zainteresowanie inwestycją jest od początku więcej niż duże. Efekt? Deweloper sprzedał już blisko 70 procent mieszkań z tej oferty i, co bardzo możliwe, zakończy proces sprzedaży na długo przed tym, jak budynek zostanie oddany do zamieszkania. - Miło nam, że Valor, który realizujemy przy ulicy Dąbrowskiego 44, został tak dobrze przyjęty przez społeczność Małego Trójmiasta i cieszy się tak dużym powodzeniem. Dokładamy wszelkich starań, by wybudować go jak najstaranniej, z zachowaniem wszelkich prawideł sztuki budowlanej. Nie jest to projekt łatwy w realizacji, ale zatrudniliśmy świetne, sprawdzone ekipy budowlane, co gwarantuje, że budynek będzie naprawdę solidny, a do tego po prostu piękny - dodaje Dariusz Malottke.

fot. materiały partnera

Jak dodaje szef sprzedaży Pomorskich Domów, budowa idzie „pełną parą”. - Budynek jest już w stanie surowym, zamontowaliśmy niemal całą stolarkę okienną, gotowe są już także prawie wszystkie ścianki działowe w mieszkaniach Valoru. Fachowcy prowadzą zaawansowane roboty instalacyjne, a na wielu ścianach pojawił się gładki tynk. Rozpoczęliśmy także prace elewacyjne, niezwykle ważne dla tego projektu. Przy każdej ze ścian rozstawione są obecnie rusztowania, a na części północnej nałożone są już pierwsze warstwy tynku. To nie wszystko, bo równolegle do tych prac, prowadzimy także roboty hydroizolacyjne i izolacyjne na dachu i stropodachu - dodaje Dariusz Malottke. Jak deklaruje inwestor, Valor będzie gotowy w III kwartale przyszłego roku. A póki co, firma prowadzi sprzedaż i rezerwacje kolejnych mieszkań i lokali. I choć z oferty „zniknęło” już kilkadziesiąt apartamentów, to wciąż znaleźć tu można naprawdę świetne 2-, 3- i 4 pokojowe mieszkania o powierzchni od 36 m2 do 70 m2. Inwestor gwarantuje doskonałą obsługę i korzystne, dopasowane do standardu budynku, ceny za wybrane lokale. - Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Zapewniamy, że osoby zainteresowane nowym mieszkaniem w doskonałej lokalizacji mogą, wraz z nami, spełnić to marzenie. Wystarczy zadzwonić, chętnie zaprosimy wszystkich zainteresowanych na teren budowy i przedstawimy ofertę, która z pewnością będzie konkurencyjna na tle pozostałych projektów mieszkaniowych w tej okolicy - dodaje dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.

fot. materiały partnera

Warto na koniec dodać, że deweloper silnie wspiera ważne inicjatywy lokalne, jak choćby akcja „Zieleń na mur-beton”, w ramach której firma, wraz z partnerami, nasadziła ponad 70 młodych drzew w Rumi o łącznej wartości 55 tys. złotych. A to nie wszystko, bo Pomorskie Domy szykują miłą niespodziankę dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4, o czym już wkrótce także chętnie poinformujemy.

ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 216

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

[email protected]

 

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%