Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Kadr

Data dodania: 2019-12-30 17:21:38ID: 3024

[email protected]

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa pracowników.
Koordynacja procesu zatrudnienia nowych pracowników.
Sporządzanie dokumentów kadrowych, zakładanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Przygotowywanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia, obsługa systemu kadrowo-płacowego.
Nadzór i rozliczenie czasu pracy oraz weryfikacja ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP.
Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych.
Zarządzanie systemem pracowniczych benefitów.
Wsparcie procesów rekrutacyjnych.
Udział w organizacji wydarzeń pracowniczych np. imprezy firmowe, spotkania integracyjne.
Aktywny udział w projektach rozwojowych usprawniających pracę.

Wymagania:

Minimum 4 letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej.
Praktyczna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.
Odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy.
Dobra organizacja pracy.
Obsługa Płatnika, E-PUE, znajomość programów klasy ERP (mile widziany IFS).
Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Power Point,World,).

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju w dużej firmie.
Bogaty pakiet: ubezpieczenie medyczne, bony świąteczne, spotkania integracyjne.
Przyjazną atmosferę.
Praca w godzinach 8:00-16:00.
Zaufanie ze strony przełożonych i wsparcie w rozwoju.