Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Zakupów ? spedycja morska i lądowa

Data dodania: 2019-12-30 17:21:37ID: 3025

[email protected]

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Budowanie i utrzymywanie strategii zakupów towarów handlowych z potrzebami firmy.
Koordynowanie i negocjowanie kontraktów z dostawcami i dystrybutorami.
Wyszukiwanie, pozyskiwanie nowych dostawców i dystrybutorów.
Analizowanie ofert, tworzenie umów, raportów.
Realizacja i optymalizacja procesu logistycznego ? transport morski i lądowy.
Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji ze spedycjami.
Monitorowanie i sprawne rozwiązywanie pojawiających się problemów.
Aktualizowanie informacji rynkowych, trendów.

Oczekiwania:

Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Wykształcenie wyższe ? mile widziane kierunki logistyka, zarządzanie.
Biegła znajomość języka angielskiego ? warunek konieczny.
Doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z dostawcami.
Umiejętność prowadzenia negocjacji.
Komunikatywność i dobra organizacja pracy.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagrodzeń.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju w strukturze firmy.
Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, bony świąteczne, spotkania integracyjne.
Przyjazną atmosferę.