Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Operator Maszyn

Data dodania: 2021-05-14 10:49:38ID: 3932

607Pokaż numer[email protected]

Dla naszego Klienta poszukujemy - Operatorów Maszyn.

Firma produkuje drzwi i mieści się w Bolszewie.Jakie będą Twoje obowiązki ?

-odbiór materiału z linii produkcyjnych
-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych


Czego oczekujemy od Ciebie ?

-gotowości do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku) oraz w weekendy w zależności od zapotrzebowania
-braku przeciwskazań do pracy fizycznej
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Co oferujemy ?

-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-umowę o prace ze stałą stawką godzinową uzależnioną od doświadczenia (20-24 zł brutto/h) + regulaminowe premie miesięczne
-możliwość nawiązania dłuższej współpracy i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 607960439

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez

Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez

Progres HR Poland Sp. z o.o. , moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, w celu weryfikacji kandydatury pracownika tymczasowego przez Klienta, u którego praca byłaby wykonywana.

Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

?

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontaktgrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest:adres korespondencyjny: e-mail: IODgrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku ? art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA