Zamknij
REKLAMA

W Dworze Artusa wręczono listy gratulacyjne

15:33, 17.04.2019 | MM
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałkowe popołudnie w Dworze Artusa odbyło się wręczenie listów gratulacyjnych od Wojewody Pomorskiego oraz Marszałka Województwa Pomorskiego. Pośród osób uhonorowanych na uroczystości organizowanej przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw nie zabrakło przedstawicieli rzemieślniczych fachów z Wejherowa, Redy oraz Rumi.

Listy gratulacyjne zostały wręczone w następujących kategoriach -

Rozwój i nowoczesność

W tej grupie znaleźli się przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się nowoczesną, prężnie działającą firmą i sukcesami odniesionymi w 2018 r. Ale to nie jedyne kryterium, pomocne w wytypowaniu tych osób. Zgodnie ze stara prawdą, że sukces smakuje lepiej, gdy możemy się nim dzielić, są to przedsiębiorcy zaangażowani w działalność społeczną i charytatywną.

Sylwia Borowicka – Libor J.Lica Spółka Jawna (Reda) – w jej imieniu nagrodę odebrał syn – Jakub Borowicki

Zbigniew Stencel – Stencel Stolarstwo (Wejherowo)

Listy gratulacyjne dla laureatów konkursów branżowych (w tym roku były to konkursy fryzjerskie różnego szczebla)

Pomorze słynie ze zdolnych fryzjerów, którzy osiągają sukcesy na arenie woj, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Laury zdobyte w konkursach branżowych, są potwierdzeniem wielkiego talentu oraz pasji i zamiłowania do wykonywanego rzemiosła, promują zawód fryzjera, oraz szkolnictwo zawodowe. Wierzymy, że wysoki profesjonalizm laureatów zostanie doceniony w środowisku branżowym oraz przede wszystkim przez klientów, przekładając się na sukces zawodowy.

Adam Doering – I miejsce w konkursie fryzjerstwa męskiego

Karol Patelczyk – II miejsce w konkursie fryzjerstwa męskiego w kategorii fryzur dziennych oraz III miejsce w kategorii fryzur wieczorowych

Marcelina Michta – I miejsce w konkursie fryzjerstwa męskiego w kategorii fryzur wieczorowych oraz I miejsce w kategorii fryzur konsumenckich, a także – I wicemistrzyni Mistrzostw Polski

Laura Maszota – I miejsce w konkursie fryzjerstwa w czesaniu z włosów długich

Klaudia Flisikowska – I miejsce w wojewódzkim konkursie uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego

Działalność szkoleniowa, społeczna i charytatywna :

Sukcesy młodzieży w konkursach , to nie tylko wynik kompilacji ich talentu, pracowitości i determinacji w dążeniu do celu. Niezwykle ważną rolę odgrywa osoba, która wprowadza w tajniki zawodu i zaraża pasją do wykonywanego rzemiosła, stanowiąc także wzór postawy moralnej. W tej grupie znaleźli się nauczyciele rzemiosła, którzy spełniają tę ważną rolę.

Marek Czylkowski - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Czylkowscy (Rumia)

Wojciech Hebel – Hebel S.C Wojciech i Piotr Hebel (Rumia)

Henryk Mosiejko – Studio Fryzjerskie „HENRYK” (Wejherowo) – w jego imieniu nagrodę odebrała Marcelina Michta

Poniedziałkową uroczystość swoją obecnością zaszczycili znamienici goście. Wśród nich znalazł się również Andrzej Wandtke – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Rumi.

„Uważam, że inicjatywa tworzona przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest wspaniała. Jest nam miło i jesteśmy dumni z faktu, iż tak duża ilość osób została uhonorowana listem gratulacyjnym. Każdego roku staramy się typować osoby, które zasługują na docenienie. Z tego miejsca pragnę w swoim oraz ich imieniu – raz jeszcze podziękować Marszałkowi Województwa Pomorskiego, Wojewodzie Pomorskiemu oraz przedstawicielom Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw...”

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone