Zamknij
REKLAMA

Największa konferencja nurkowa w Gdyni

11:00, 22.11.2019 | D.D.
Skomentuj mat.prasowe
REKLAMA

Tegoroczny Baltictech 2019 odbędzie się 23-24 listopada w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni. Pierwsza edycja okazała się sukcesem i wzbudziła apetyt organizatorów na więcej. W ciągu 10 lat udało się stworzyć wydarzenie branżowe, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem i prestiżem w całej Europie.

Tematyka Baltictech będzie bardzo zróżnicowana, co sugeruje, że każdy uczestnik konferencji znajdzie coś dla siebie. Jednym z najciekawszych prelegentów będzie m.in. Rick Stanton – brytyjski nurek jaskiniowy, specjalizujący się w ratownictwie, który był odpowiedzialny za organizację, zakończonej sukcesem akcji wydobycia 13 chłopców z jaskini w Tajlandii.

Kolejny to Jacek Kot, lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, od 1995 roku pracownik Krajowego Ośrodka Medycyny Hiperbarycznej w Gdyni. Nurkuje od 1981 roku, recenzuje plany głębokich nurkowań. Nie zabraknie również Krzysztofa Starnawskiego, specjalisty w dziedzinie głębokich nurkowań, który wielokrotnie bił rekordy głębokości.

Łączenie wystąpi około 40 prelegentów z całego świata.

Na tegorocznych uczestników czeka atrakcja. Będą mieli możliwość odwiedzenia w niedzielę po południu Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków w Gdyni. Gościnnie, w trakcie konferencji jako wystawca zaprezentuje się także Wojsko Polskie, gdzie chętni będą mogli zaczerpnąć informacji m.in. o warunkach naborów do wojska.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA