Zamknij
REKLAMA

Optymalne rozwiązania finansowe dla każdego

11:35, 07.02.2020 | ?.W
REKLAMA
Skomentuj

Przeciętny człowiek, nie znający przepisów związanych z finansami, może pogubić się w ich zawiłym gąszczu.

Planując życiowe inwestycje, mniejsze wydatki, czy też określając potrzeby finansowe własnej rodziny lub firmy, warto skorzystać z porad specjalistów. I to za darmo!

Firmą, która od niedawna na lokalnym rynku oferuje usługi pośrednictwa finansowego jest Open Finance SA.

- Pomagamy naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania finansowe - wyjaśnia Izabela Kluk, właścicielka i założycielka wejherowskiej placówki franczyzowej Open Finance. - Firmę tworzą ludzie, którzy zbudowali w Polsce kategorię pośrednictwa finansowego. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Open Finance oferuje szeroki asortyment produktów finansowych, w tym: oferty 19 banków w jednym miejscu, kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe, produkty finansowe dla firm, w tym m.in. kredyty, leasing.

Powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty jest wiele: ekspert ma wiedzę o aktualnych promocjach i ofertach różnych banków; gwarancja, że wniosek trafi do weryfikacji do odpowiedniego banku; nie realizujemy bankowych planów sprzedaży- oferty dobrane są optymalnie; ekspert może przygotować indywidualny plan finansowania oparty o najlepsze oferty z kilku banków; badamy przyczyny decyzji negatywnej i w miarę możliwości usuwamy przeszkody lub konfigurujemy wniosek w celu pozyskania środków finansowych; weryfikujemy zakres polis ubezpieczenia nieruchomości i na życie zestawiając je z ofertą bankową; nie pobieramy żadnych prowizji - za usługi eksperta finalnie płaci bank, a nie Klient.

Osoby poszukujące finansowania mogą liczyć na pomoc naszego eksperta – Magdy Okroj w zakresie: wyboru najkorzystniejszego kredytu spośród ofert banków; określenia waluty, oprocentowania i okresu spłaty zadłużenia; wyjaśnienia różnic w poszczególnych ofertach; wypełnienia wymaganych dokumentów; finalizacji: podpisania umowy z bankiem; przygotowania dokumentów warunkujących uruchomienie środków; zmianę dotychczasowego kredytu na nowy (tańszy!) w innym banku; połączenia wszystkich dotychczasowych kredytów w jeden tańszy.

W naszym oddziale każdy ma możliwość porozmawiania także z doradcą ds. nieruchomości: Martą Barthelke. Za pośrednictwem Home Broker kupisz, sprzedasz lub wynajmiesz mieszkanie zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. W naszej ofercie znajdziesz również domy, lokale użytkowe oraz grunty. Home Broker istnieje na rynku od 2007 roku i od tego czasu nieprzerwanie znajduje się w czołówce branży pośrednictwa nieruchomości.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Starannie wyselekcjonowane oferty, wsparcie na każdym etapie zakupu czy sprzedaży mieszkania, 0 zł prowizji za kupno mieszkania z rynku pierwotnego, dopasowanie oferty do indywidualnych wymagań, ferta od ponad 500 deweloperów z całej Polski, ponad 35 ty. ofert z rynku wtórnego i pierwotnego, indywidualna opieka doradcy.

Ponadto dostępna jest szeroka oferta ubezpieczeń w ramach Open Brokers - oferty 23 Towarzystw Ubezpieczeniowych na życie, auto, dom, podróż, a także produkty życiowe. Nasza ekspertka w tym zakresie – Katarzyna Burczyk z gąszczu ofert wyciągnie tą najkorzystniejszą posługując się przy tym profesjonalnym doradztwem.

- Jedną z najistotniejszych kwestii jest to, że nie pobieramy żadnych pieniędzy od klienta, nasze usługi są bezpłatne – podkreśla Izabela Kluk. - Dostosowujemy się do klienta co do czasu i miejsca spotkań – jest możliwość elastycznego dopasowania godziny, dojazdu do klienta, a nawet spotkanie w weekend. Liczymy zdolność kredytową, przygotowujemy najkorzystniejsze oferty kredytów, przygotowujemy symulację spłaty, pomagamy również przygotować ewentualne kosztorysy budowlane wymagane do kredytu. Jesteśmy też do dyspozycji już po podpisaniu umowy kredytowej, czy nawet po uruchomieniu kredytu, jeśli zaistnieje potrzeba konsultacji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności!

Poznajcie nasz zespół:

Izabela Kluk – Lider zespołu /m.603 878 727

Magda Okroj – Ekspert finansowy /m. 798 336 567

Katarzyna Burczyk – Ekspert ds. Ubezpieczeń /m. 661 482 771

Marta Barthelke – Doradca ds. nieruchomości /m. 608 053 819

Open Finance SA

ul. Rzeźnicka 2f

84-200 Wejherowo

www.open.pl

 

(?.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Nigdy więcej HomeBroNigdy więcej HomeBro

2 0

Firma to korpo bez poszanowania klienta. Nie polecam! 16:35, 09.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone