Zamknij
REKLAMA

W Redzie i Wejherowie dostarczą zakupy

19:34, 19.03.2020 | D.D.
Skomentuj Wolonatriusze pomagają w codziennych zakupach
REKLAMA

Osoby starsze, które w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem mają kłopot z codziennymi zakupami, mogą skorzystać z pomocy wolontariuszy.  

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Redzie przy ul. Derdowskiego uruchomił kontakt telefoniczny w sprawie pomocy przy zrobieniu codziennych zakupów pod numerem telefonu 58 678-58-65. Warunkiem uzyskania pomocy jest zgoda na udostępnienie swojego adresu zamieszkania wolontariuszom, zgłaszającym się do pomocy w redzkim MOPS-ie, gdyż wszystkie zgłoszenia będą weryfikowane.

Również Parafialny Zespół Caritas, działający przy kościele NMP Królowej Polski w Wejherowie na ul. Rybackiej zachęca wolontariuszy do troski o osoby starsze, schorowane i niepełnosprawne. W razie potrzeby zrobienia zakupów czy jakiejkolwiek innej pomocy, w szczególnych trudnych sytuacjach można zgłaszać się do Parafialnego Zespołu Caritas pod numerem telefonu 730-620-263.

Natomiast wydawanie posiłków dla potrzebujących w Kuchni św. Franciszka, działającej przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Wejherowie na ul. Reformatów, w obecnej sytuacji zagrożenia odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach od 12:00 do 13:00 tylko i wyłącznie na wynos.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA