Zamknij
REKLAMA

Godzina dla Ziemi - zgaś światło!

09:59, 28.03.2020 | D.D.
Skomentuj
Daria Dunajska
REKLAMA

W ostatnią sobotę miesiąca, 28 marca odbywa się finał największej ekologicznej akcji na świecie - Godzina dla Ziemi. Fundacja WWF zachęca do symbolicznego zgaszenie światła w geście solidarności z ideą ochrony naszej planety. To czas, w którym pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć i działać razem w trosce o naszą przyszłość.

Co roku Godzina dla Ziemi WWF poświęcona jest ważnym problemom nurtującym nasze środowisko. Ta edycja szczególnie, ponieważ fundacja zwraca tym razem uwagę na trudny temat przerywania nurtów rzek przez tamy i zapory. Kampania „Nie tamuj rzek, niech płyną” ma na celu uświadomić Polakom, że tamy wbrew powszechnej opinii - nie chronią nas przed suszami i powodziami, a wręcz odwrotnie - pogłębiają problem.

Finał Godziny dla Ziemi WWF wypada w sobotę 28 marca o godzinie 20:30. Tegoroczna edycja odbędzie się głównie w domach, choć są miasta, instytucje czy obiekty handlowe, które postanowiły także dołączyć do inicjatywy. W Warszawie będą to tak duże obiekty jak np. PGE Narodowy, Pałac Kultury i Nauki, Kancelaria Prezydenta RP, w Gdańsku Stadion Energa czy „Spodek” w Katowicach.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA