Zamknij

Atrakcyjny weekend z Tytanami

14:00, 08.11.2019 D.D. Aktualizacja: 14:56, 08.11.2019
Skomentuj

Zapowiada się emocjonujący weekend w hali wejherowskiej „Samochodówki”.  Swoje mecze rozegrają dwie seniorskie ekipy KS Tytani Wejherowo. W ostatnim meczu, po emocjonującym widowisku i remisie w regulaminowym czasie gry 29:29, ostatecznie Tytani po rzutach karnych przegrali z SPR GKS Żukowo 36:35.

Zawodnicy po tym meczu czują spory niedosyt, bo chociaż to gospodarze rozpoczęli mecz lepiej, a do przerwy na tablicy widniał remis 15:15, w drugiej połowie mieli już 6 bramek przewagi. Nerwowa końcówka, indywidualne kary i skuteczne ataki gospodarzy doprowadziły do wyrównania i rzutów karnych. Zespół z Żukowa okazał się lepszy i tym samym zainkasował 2 punkty. Warto podkreślić, że tego dnia cuda w bramce wyczyniał bramkarz Tytanów Damian Nowosad, który bronił bardzo zacięcie.

Swój wspaniały występ zwieńczył zdobytą w pięknym stylu bramką. Najskuteczniejsi w tym dniu w zespole byli Sławomir Jurkiewicz i Przemysław Warmbier. Również teraz zapowiada się emocjonujący weekend w hali wejherowskiej „Samochodówki”. Pierwsi na boisko wybiegną panowie w sobotę 9 listopada o godz.18:00, którzy w siódmej kolejce 1 ligi zmierzą się z wiceliderem tabeli MKS Mazur Sierpc. Goście do tej pory odnieśli 4 zwycięstwa i tylko raz przegrali, dlatego przed Tytanami nie lada wyzwanie.

-Wejherowska publiczność cały czas cierpliwie czeka na pierwsze zwycięstwo, gorąco wspierając naszą drużynę podczas każdego spotkania – mówi trener Piotr Rembowicz. - Nasi zawodnicy podejdą do tego meczu niezwykle podbudowani ostatnimi dobrymi występami, zarówno w Pucharze Polski, jak i ligowym meczem z GKS Żukowo.

Następnego dnia, w niedzielę 10 listopada o godz.16:00 zagrają panie, które podejmą ostatnią drużynę tabeli MKS Słupia Słupsk. Zarówno Tytanki, jak i zawodniczki ze Słupska nie odnotowały jeszcze zwycięstwa w lidze.