Zamknij
REKLAMA

Kaszub Cup dla rocznika 2008 i mecz charytatywny

09:40, 18.01.2022 | .
Skomentuj fot. GOSRiT Luzino
REKLAMA

W imprezie zorganizowanej przez Maksyma Graczyka rywalizowali młodzi piłkarze rocznika 2008. Zarówno w półfinale jak i w finale  bezkonkurencyjna okazała się drużyna JFA Przechlewo, która obroniła tytuł sprzed roku.

Drugie miejsce zajęły Piki Gdańsk. W meczu o brąz Jantar Ustka okazał się lepszy od Żelków Żelkowo. Gospodarze turnieju spotkali się w meczu o V miejsce, w którym to GOSRiT II okazał się lepszy od GOSRiTu I. 7 miejsce dla USK GAP Bruskowa Wielkiego, na kolejnych miejscach uplasowali MKS Władysławowo, GOSRiT 09 i GKS Kowale

Wyróżnienie: Oskar Kocoł – Piki Gdańsk

Najlepszy bramkarz: Aleksander Zięba –  Jantar Ustka

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Chrapkowski – JFA Przechlewo

Król strzelców: Julian Strzecki – Jantar Ustka

XII Turniej Nadzieje Polskiej Piłki im. Marszałka Macieja Płażyńskiego to jeden z 12 zawodów halowych, które tej zimy rozegranych zostanie na Hali GOSRiT w Luzinie. Przed nami jeszcze 4 turnieje, które zostały dofinansowane przez Gminę Luzino, Pomorski LZS i Pomorski ZPN. Ponadto nagrody dla uczestników rywalizacji ufundowali : PZPN, Hewi Goal, Gen Gaz oraz patroni honorowi: Mieczysław Struk– Marszałek Województwa Pomorskiego, Dariusz Drelich– Wojewoda Pomorski, Jarosław Wejer– Wójt Gminy Luzino, Henryk Kowalczyk– Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Mieczysław Baszko – prezes RK LZS, Gabriela Lisius – Starosta Powiatu Wejherowskiego, Piotr Klecha- prezes Pomorskiego LZS oraz Posłowie na Sejm RP: Pani Henryka Krzywonos- Strycharska, Pan Kacper Płażyński oraz Pan Marek Biernacki.

Impreza była współorganizowana przez KTS-K i GOSRiT Luzino. Turniej Nadzieje Polskiej Piłki z cyklu Kaszub Cup odbył się w sobotę 15 stycznia br.

źródło: gosrit.luzino.pl

Dodatkowo, 23 stycznia odbędzie się Charytatywny Turniej Biznes Cup, z którego cały dochód zostanie przekazany dla Kacpra. Drużynę zapisać można drogą mailową: [email protected], koszt zapisu to nie mniej niż 250 zł. Na wydarzenie zapraszane są całe rodziny, dla których przewidziano różne atrakcje (np. kiermasz ciast, konkurs rzutów karnych). Zawody odbędą się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie, obok której na placu 23 i 24 stycznia zbierane będą elektrośmieci.

fot. GOSRiT Luzino

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%