Zamknij
REKLAMA

Zespół Lao Che podbił serca wejherowskiej publiczności

14:36, 09.09.2019 | źródło: UM Wejherowo
REKLAMA
Skomentuj

Za nami XIV Open Arts Festiwal. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się pod hasłem: „Stop przemocy i terrorowi”. W roli gwiazdy wieczoru wystąpił zespół Lao Che.

Publiczność miała okazję posłuchać różnych brzmień. Jako pierwszy na scenie pojawił się gdyński Wredrock, grający muzykę rockową zróżnicowaną tak pod względem dynamiki, jak i brzmienia. Fani tej grupy pamiętają jej członków, którzy występowali wcześniej pod różnymi szyldami, m.in. jako Keep Smiling, potem Jeszcze, a także jako The Larum.

Następnie zagrał wejherowski Eltimase, działający od 2008 roku. Zespół wystąpił w składzie: Robert Grabowski „Diabeł”, Bartłomiej Haska „Hasior”, Andrzej Drewa „Drebin”, Artur Kukliński „Qukla” i Marcin Przybylski „Marcin”.

Na scenie Open Arts Festiwal wystąpił również pop-rockowy Oxyal z Konina, inspirujący się polską sceną alternatywną. Zespół powstał w ubiegłym roku i z powodzeniem uczestniczy w imprezach na terenie całego kraju. Największym sukcesem grupy jest zwycięstwo w warszawskim przeglądzie Bands Battle 2019.

W początkowych godzinach grania fanów rocka było niewiele, najwięcej pod zielonymi parasolami. Mimo to muzycy dawali z siebie wszystko. Apogeum frekwencji przypadło na koncert grupy Lao Che, gwiazdy wieczoru. Częsty gość czołowych miejsc listy Radiowej Trójki znakomicie uświetnił XIV Open Arts Festiwal i swoim brzmieniem podbił serca wejherowskiej publiczności.

(źródło: UM Wejherowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone