Zamknij
REKLAMA

W Gdańsku ruszył Parking Kultury

05:20, 12.06.2020 | D.D.
Skomentuj mat.prasowe
REKLAMA

Parking Kultury wystartował w Gdańsku dla wszystkich kinomaniaków stęsknionych za hitami filmowymi na dużym ekranie. Oprócz specjalnie wybranych filmów na każdy weekendowy wieczór, prezentowanych na gigantycznym ekranie LED old schoolowych horrorów, hitów kina akcji i przebojów kina familijnego, jest strefa PARK LIVE, gdzie w DJ PARK czekają europejskiej sławy DJ’e. Sprawdź repertuar i przyjedź na seans.

W jednym miejscu znajdziecie kulturę, sztukę i rozrywkę w nowym formacie. Trzy wyjątkowe seanse każdego dnia na parkingu przy Stadionie Energa Gdańsk. Hity i klasyki filmowe pod gołym niebem to piątkowy cykl komedii i horrorów, czyli „Strach się bać”.

W soboty zaparkuj z cyklem filmowym „Zapnij pasy”, bo po kinie akcji czy oldschoolowych klasykach, które każdy chce obejrzeć jeszcze raz, na gigantycznym ekranie, z doskonałej jakości ścieżką dźwiękową dostarczaną do radia samochodowego, na scenie pojawi się DJ.

W niedzielę koniecznie zabierzcie do samochodu ukochany „zestaw głośno mówiący” na tylną kanapę. Dzieciaki będą zachwycone zestawem filmowym przygotowanym w cyklu „Rodzinka na resorach”.

Widzimy się w każdy weekend, który rozpoczyna się w każdy piątek. Współorganizatorem wydarzenia jest Stadion Energa Gdańsk.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA