Zamknij
REKLAMA

Wielki sukces informatyków z „Szóstki”

07:30, 25.06.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Podczas  XXIV Wojewódzkich Otwartych Zawodów Komputerowych Młodzieży Szkolnej  o mistrzostwo Gdyni, uczniowie SP nr 6 w Wejherowie zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji.

Konkurs odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka. Wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie w składzie: Maciej Klawikowski i Igor Roszman z klasy VIII b.

Ósmoklasiści zdobyli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej, w nagrodę otrzymując pamiątkowe dyplomy, puchary oraz cenne nagrody.

Uczniowie wejherowskiej „Szóstki” zmagali się w formie zdalnej w konkurencji testu wiedzy informatycznej, budowy komputera, arkusza kalkulacyjnego oraz strony internetowej www. Organizatorem zawodów było IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni, we współpracy z Zarządem Rejonowym Ligi Obrony Kraju w Gdyni.

Warto dodać, że Maciej Klawikowski i Igor Roszman są zwycięzcami jubileuszowych XV Mistrzostw Wiedzy Komputerowej Szkół Podstawowych Miasta Wejherowa, które odbyły się na początku roku pod patronatem Prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż Igor Roszman jest tegorocznym finalistą Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego w Gdańsku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

TataTata

9 1

Są uczniowie którzy chcą się jeszcze uczyć 15:16, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CO ZA BAGNOCO ZA BAGNO

2 2

JAK DŁUGO BĘDZIECIE NAS KATOWAĆ ZDJĘCIEM TYCH DZIECI NA GŁOWNEJ ??👎 22:30, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%