Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczny „Wolontariat dla każdego”

14.20, 23.09.2022 .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Szpitale Pomorskie sp. z o.o. zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wolontariat dla każdego”.

Celem konkursu jest rozszerzenie świadomości na temat znaczenia wolontariatu, zachęcenia do udzielania bezinteresownej pomocy, a przede wszystkim integracja uczniów. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z powiatu wejherowskiego. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, collage) lub w wybranym graficznym programie komputerowym. Do konkursu dopuszcza się wyłącznie formy plastyczne płaskie. Prace plastyczne powinny być wykonane w ułożeniu pionowym.

Prace należy składać w terminie do 7 października 2022 r. osobiście w Szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w godzinach od 7.30 do 15.30 lub za pośrednictwem poczty/przesyłki kurierskiej na adres: Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy, ul. dr. Alojzego Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem: Konkurs plastyczny „PLAKAT-Wolontariat dla każdego.” Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.szpitalepomorskie.eu w zakładce aktualności.

źródło: UM Wejherowo

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%