Zamknij
REKLAMA

Kino Letnie w Rumi

13.20, 15.07.2022 M. F.
Skomentuj fot. UM Rumia
REKLAMA

Tym razem repertuar wybierali przyszli widzowie, oddając głosy w ankiecie. Tegoroczna edycja oglądania seansów pod chmurką będzie mijać w dobrym humorze komedii.

W głosowaniu udział wzięło ponad 500 osób, które w ankiecie mogły zaznaczyć trzy filmy, jakie by chciały zobaczyć. Do wyboru były dramaty, komedie, musicale czy thrillery. Wyniki tego plebiscytu stanęły pod znakiem komedii. Najwięcej głosów otrzymały następujące tytuły: „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” (175 głosów), „Pies” (115 głosów) oraz „Wojna z dziadkiem” (102 głosy).

Dwa pierwsze tytuły zostaną wyświetlone na terenie parku Starowiejskiego (ul. Mickiewicza). Trzeci ze zwycięskich filmów będzie można obejrzeć w janowskim parku (ul. Filtrowa). Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, jak co roku czekać będą również leżaki oraz popcorn – wszystko bezpłatnie.

Jest to piąta edycja Kina letniego w Rumi realizowanego w takiej formule. Organizatorami wydarzenia są: Fundacja „Dla Was”, Urząd Miasta Rumi oraz Miejski Dom Kultury w Rumi.

Repertuar:

  • 19 sierpnia, godz. 20:45, park Starowiejski, film pt. Nieznośny ciężar wielkiego talentu
  • 28 sierpnia, godz. 20:45, park Starowiejski, film pt. Pies
  • 3 września, godz. 19:45, park janowski, film pt. Wojna z dziadkiem

Opisy filmów:

  • Nieznośny ciężar wielkiego talentu (2022) – potrzebujący zastrzyku gotówki hollywoodzki gwiazdor Nicolas Cage przyjmuje zaproszenie do posiadłości tajemniczego milionera, nie podejrzewając, że staje się uczestnikiem bardzo niebezpiecznej gry. (komedia, film przeznaczony dla widzów od lat 15)
  • Pies (2022) – komandos Briggs i jego pies Lulu wyruszają w podróż wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, aby zdążyć na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela. (komedia, film przeznaczony dla widzów od lat 15)
  • Wojna z dziadkiem (2021) – mały Peter zmuszony jest dzielić pokój z dziadkiem, który wprowadził się do jego domu. Chłopak postanawia zrobić wszystko, aby pozbyć się seniora ze swojej przestrzeni. (familijny / komedia, film przeznaczony dla widzów od lat 7)

źródło: UM Rumia

(M. F.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MowieMowie

1 0

Super 14:03, 20.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%