Zamknij

Świąteczny koncert w Rumi – muzyczne zakończenie świąt

Monika Fischer / MDK Rumia 08:00, 27.12.2025 Aktualizacja: 16:15, 22.12.2025
Skomentuj fot. Cecylia Rumia FB fot. Cecylia Rumia FB

Choć wigilijne stoły już posprzątane, magia Świąt wciąż trwa. Burmistrz Miasta Rumi Michał Pasieczny oraz Miejski Dom Kultury w Rumi zapraszają mieszkańców na wyjątkowy koncert świąteczny.

Koncert odbędzie się w sobotę, 27 grudnia o godzinie 19:00 w kościele pw. św. Józefa i św. Judy Tadeusza przy ul. Podgórnej 1. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Pod dyrekcją Krzysztofa Brzozowskiego wystąpią:

  • Międzyszkolny Chór Dziecięco-Młodzieżowy MDK Rumia
  • Zespół Śpiewaczy Św. Cecylia
  • Pomorska Orkiestra Symfoniczna

W koncercie wezmą także udział wybitni soliści: Maja Budniewska, Weronika Gronau, Jagoda Goda Wojciechowska, Nadia Torbiak, Mieczysław Musiał, Zoja Syguda oraz Julia Majewska.

W programie przewidziano wykonania najpiękniejszych kolęd i utworów świątecznych. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego przeżywania muzycznych wzruszeń w zimowy, świąteczny wieczór.

(Monika Fischer / MDK Rumia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%