Zamknij
REKLAMA

Kaszubskie Centrum Chorób Serca i Naczyń otwiera się dla mieszkańców

08.03, 15.06.2022 .
Skomentuj Szpitale Pomorskie
REKLAMA

Warto zadbać o swoje zdrowie! Szpital w Wejherowie 20 czerwca zorganizuje Dzień otwarty Kaszubskiego Centrum Chorób Serca i Naczyń. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań.

Na poniedziałek, 20 czerwca, w godz. 16.00-18.00 pracownicy wejherowskiej lecznicy zapraszają mieszkańców Wejherowa na Dzień Otwarty Kaszubskiego Centrum Chorób Serca i Naczyń Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie, połączonym ze zwiedzaniem obiektu oraz Piknikiem Zdrowotnym.

- Będzie to doskonała okazja do zobaczenia szpitala od środka, nie będąc jego pacjentem, tuż przed jego uruchomieniem - zachęca Małgorzata Pisarewicz, dyrektor ds. Komunikacji Społecznej i Promocji Szpitali Pomorskich.

W nowoczesnym obiekcie, wybudowanym i wyposażonym za blisko 120 milionów złotych, znajdą się: Oddział Kardiologii i Angiologii Inwazyjnej, Oddział Kardiochirurgii, Blok Operacyjny z 7 salami operacyjnymi, a także Centralną Sterylizatornią i Zakładem Patomorfologii. W czasie wydarzenia będzie także możliwość skorzystania z porad fizjoterapeuty, a także bezpłatnych badań: poziomu glukozy, EKG, cholesterolu i pomiaru ciśnienia.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

pracującypracujący

2 0

Czemu tak krótko? 17:14, 15.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

antymedykantymedyk

1 0

Po co szpital? O pobożnych zadba Bóg... 05:05, 18.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%