Zamknij
REKLAMA

Starosta Wejherowski wizytowała zajęcia feryjne

16.36, 25.01.2023 KL Aktualizacja: 16.39, 25.01.2023
Skomentuj Fot. Powiat Wejherowski
REKLAMA

Placówki powiatowe na czas ferii zorganizowały zajęcia dla dzieci i młodzieży. Ferie zimowe już za półmetkiem, a zajęcia i warsztaty wciąż są organizowane. Wybrane wizytowała dzisiaj Starosta Wejherowski Gabriela Lisius.

Pomimo, że ferie zimowe już za półmetkiem, to w placówkach powiatowych wciąż organizowane są zajęcia i warsztaty dla uczniów

Szeroką ofertę zajęć i warsztatów zaoferowała dzieciom w czasie ferii Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie. Na przykład dzisiaj od południa dzieci uczestniczyły w zajęciach z klockami LEGO, którym miała okazję przyglądać się Starosta Gabriela Lisius. Poza tym w Bibliotece odbywały się warsztaty makramy, był bal karnawałowy, a także spektakl dla najmłodszych.

Nie wszyscy uczniowie wyjeżdżają na ferie więc dla tych, którzy zostają w domach chcemy zorganizować czas wolny, również pod względem aktywności fizycznej podkreśla Gabriela Lisius, Starosta Wejherowski.

Dla tych, którzy chcą spędzić aktywnie ferie w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 odbywają się przez dwa tygodnie zajęcia sportowe. Młodzież może grać w piłkę siatkową, piłkę ręczną czy koszykówkę. Spotkania odbywają się pod okiem instruktorów.

Źródło: Powiat Wejherowski

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%