3 czerwca br. w przychodni NZOZ w Gościcinie zorganizowano "Białą sobotę". Wydarzenie odbyło się z okazji niedawno obchodzonego Dnia Matki, a zapraszał na nie Wójt Przemysław Kiedrowski, Przychodnia NZOZ oraz Fundacja Pępek Świata. Wszystkie mamy, także te przyszłe mogły wykonać bezpłatnie badania.
"Biała sobota w Gościcinie" odbyła się z inicjatywy Wójta Przemysława Kiedrowskiego i cieszyła się dużym powodzeniem. Zapisów dokonało i z badań skorzystało wiele mam. Można było bezpłatnie wykonać następujące badania: USG piersi, USG węzłów chłonnych, USG 4D ciążowe, USG ginekologiczne, konsultacje ginekologiczno-położnicze. Mamy mogły także zapisać swoje dzieci na konsultacje ortopedyczne i badanie wad postawy. Dodatkowo laboratorium Synevo postanowiło dołożyć swoją cegiełkę do wydarzenia i zaprosiło 40 osób na badania poziomu Witaminy D3 oraz Lipidogram za jedyne 1 zł.
Do dyspozycji pań byli następujący specjaliści: lek. ginekolog Piotr Augustyniak, lek. ginekolog Oksana Ivanychko, lek. ginekolog Barbara Frankowska-Konopa, lek. ortopeda (ortopeda dziecięcy) Adam Augustyniak.
Organizatorzy dokonali statystycznego podsumowania wydarzenia: w sumie w badaniach wzięło udział 108 pacjentów Gminy Wejherowo.
Przeprowadzono:
Akcja w w NZOZ w Gościcinie przebiegła pomyślnie, dzięki zaangażowanym pielęgniarkom, które charytatywnie czuwały nad porządkiem i rejestracją za co Paniom serdecznie dziękujemy. (Gmina Wejherowo)
Źródło: Gmina Wejherowo
0 0
Pan wójt niech najpierw zajmie się najpotrzebniejszymi sprawami jak notoryczny brak wody w Gowinie w okresie wiosenno letnim , a nie lanuje się tylko do fotek na każdej imprezie