Zamknij
REKLAMA

Awaria wodociągowa. Problemy komunikacyjne w centrum Gdyni

09.42, 27.11.2017 G.B
Skomentuj
REKLAMA

Wstrzymano ruch wszystkich pociągów na odcinku Gdynia Orłowo - Gdynia Stocznia. Powodem jest awaria wodociągowa (pękła rura w rejonie skrzyżowania ulicy Podjazd i Dworcowej), która podmyła tory.

Awaria miała miejsce około godziny 8 rano i spowodowała poważne problemy komunikacyjne w centrum Gdyni. W związku z podmyciem wszystkich torów na stacji Gdynia Główna został wstrzymany ruch pociągów na odcinku Gdynia Orłowo - Gdynia Stocznia. Pociągi SKM do/z Kościerzyny i Gdańska Wrzeszcza przez Gdańsk Osowę kończą i rozpoczynają bieg na stacji Gdynia Wielki Kack. Bilety SKM są honorowane w środkach komunikacji miejskiej ZKM Gdynia na odcinku Gdynia Cisowa - Gdynia Orłowo oraz Gdynia Główna - Gdynia Wielki Kack.

W związku z sytuacją obowiązuje honorowanie biletów SKM w środkach komunikacji miejskiej ZKM Gdynia oraz w pociągach PKP Intercity i Przewozów Regionalnych. Bilety PKP IC oraz Przewozów Regionalnych są honorowane w pociągach SKM na odcinku Wejherowo - Gdańsk Główny - Wejherowo.

AKTUALIZACJA: 

O godzinie 9.30  otwarte zostały dla ruchu tory 501 i 502 szlaku Gdynia Orłowo - Gdynia Główna. Kolejarze podkreślają, że systematycznie przywracany zostaje ruch pociągów SKM trakcji elektrycznej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%